Dostawa i montaż wyposażenia dla żłobka miejskiego w Toruniu
Zamawiający: I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA, Toruń (województwo kujawsko-pomorskie)
Budżet miasta Toruń 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Toruń, ul. Heweliusza
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę artykułów gospodarczych oraz montaż pierwszego wyposażenia dla żłobka miejskiego przy ul. Heweliusza w Toruniu. Wartość zamówienia szacowana jest do 170 000 zł netto. Tryb: zapytanie ofertowe.
Treść ogłoszenia
Szczegóły
Zamówienie na
Dostawa i montaż pierwszego wyposażenia dla żłobka miejskiego przy ul. Heweliusza w Toruniu. - Dostawa artykułów gospodarczych.
Status zamówienia
w trakcie rozstrzygania
Nr sprawy
TCUW 27/2026
Zamawiający
Gmina Miasta Toruń – pełnomocnik Toruńskie Centrum Usług Wspólnych
Tryb zamówienia
zapytanie ofertowe
Rodzaj zamówienia
Dostawy
Wartość zamówienia
do 170 000 zł netto
Termin składania ofert
03.07.2026
godz. 10:00
Sposób składania ofert
elektronicznie
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa i montaż pierwszego wyposażenia dla żłobka miejskiego przy ul. Heweliusza w Toruniu. - Dostawa artykułów gospodarczych
Dostawa artykułów gospodarczych oraz montaż pierwszego wyposażenia dla żłobka miejskiego.
Dokumenty (5)
- Pobierz treść ogłoszenia o zamówieniupdf431 kB
- Informacja o zmianie terminu składania ofertpdf127 kB
- Odpowiedzi na pytania dotyczące postępowania, 01.07.2026pdf125 kB
- Informacja z otwarcia ofertpdf103 kB
- Informacja o wyniku postępowaniapdf113 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.