JAKOŚĆ POWIETRZA – przekroczenie poziomu alarmowego i informowania oraz ryzyko dalszych przekroczeń dla pyłu PM10
Zamawiający: Urząd Gminy Kulesze Kościelne, Kulesze Kościelne (województwo podlaskie)
Budżet gminy Kulesze Kościelne 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszenie
Podsumowanie
Dostarczone pliki to powiadomienia o przekroczeniu poziomu alarmowego i informowania dla pyłu PM10 w Łomży (21-22.01.2026). Nie stanowią one ogłoszenia o zamówieniu publicznym, SWZ ani OPZ. Brak przedmiotu zamówienia, terminów i wartości.
Treść ogłoszenia
Powiadomienie o przekroczeniu poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10_21.01.2026_ŁomżaPobierzPowiadomienie o przekroczeniu poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w dn. 21.01.2026.docxPobierzPowiadomienie o ryzyku przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 ( Łomża ) 22.01.2026.docxPobierz
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak przedmiotu zamówienia
Dostarczone dokumenty to powiadomienia o zanieczyszczeniu powietrza, a nie ogłoszenie o zamówieniu.
Dokumenty (4)
- Powiadomienie o przekroczeniu poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10_21.01.2026_Łomżapdf
- Powiadomienie o przekroczeniu poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w dn. 21.01.2026.docxpdf
- Powiadomienie o ryzyku przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 ( Łomża ) 22.01.2026.docxpdf
- Informacja o ochronie danych osobowychpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.