Długoterminowy najem samochodów służbowych na potrzeby Gminy Stalowa Wola
Zamawiający: PRZEDSZKOLE NR 2 IM.JANA BRZECHWY W STALOWEJ WOLI, Stalowa Wola (województwo podkarpackie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Stalowa Wola
- Status
- unieważnione
Podsumowanie
Najem 3 samochodów osobowych (1x SUV, 2x Limuzyna) wraz z serwisem, assistance i ubezpieczeniem dla Urzędu Miasta Stalowa Wola. Okres najmu: 6 miesięcy (01.07.2026 – 31.12.2026). Wymagane doświadczenie: wykonanie min. 2 zadań o podobnym charakterze o wartości min. 20 000 zł brutto każde w ciągu ostatnich 3 lat.
Kluczowe wymagania
- Wykonanie min. 2 zadań odpowiadających przedmiotowi zamówienia w ciągu ostatnich 3 lat
- Wartość każdego z zadań min. 20 000,00 zł brutto
Treść ogłoszenia
Przedmiotem niniejszego postępowania jest „ Długoterminowy najem samochodów służbowych na potrzeby Gminy Stalowa Wola ” Jest to dostawa najmu samochodów na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli wraz ze świadczeniem obsługi serwisowej, assistance, ubezpieczenia oraz innych czynności wskazanych poniżej. Dostawa dotyczy najmu trzech samochodów osobowych: - 1 x z typem nadwozia SUV; - 2 x Limuzyna. Długość okresu najmu samochodów wynosi 6 miesięcy (przewidywany termin: od 01.07.2026 r. do 31.12.2026 włącznie). Zdolność techniczna i kwalifikacje zawodowe Centralny Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykonał należycie nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat , a jeżeli okres działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej dwa zadania odpowiadające swoim rodzajem przedmiotowi zamówienia tj. minimum dwóch najmów samochodów na kwotę, co najmniej 20 000,00 zł brutto każdy (wartość dotyczy dostawy najmu).
Części zamówienia (1)
Część 0: Długoterminowy najem samochodów służbowych na potrzeby Gminy Stalowa Wola
Najem 3 samochodów osobowych (1x SUV, 2x Limuzyna) z pełną obsługą serwisową, assistance i ubezpieczeniem.
Dokumenty (6)
- Unieważnienie postępowaniapdf115.06 KB
- INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT ZP-III.263.1434.2026.ADpdf133.07 KB
- Zapytanie Ofertowe -ZP-III.263.1434.2026.ADpdf421.88 KB
- Załącznik nr 1 - Formularz ofertowydoc171 KB
- Załącznik nr 2 - Umowa Wzór najem- 01.07.2026r.pdf396.22 KB
- Załącznik nr 3 Wykaz dostawdocx14.49 KB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.