IR.271.21.2026 - Ogłoszenie o unieważnieniu postępowania - Odbudowa infrastruktury oraz zabezpieczenie przed powodzią studni od S-1 do S-12 przy SUW "Karolinka" Kończyce Małe
Zamawiający: Urząd Gminy w Zebrzydowicach, Zebrzydowice (województwo śląskie)
Budżet gminy Zebrzydowice 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
Treść ogłoszenia
Treść zakładki IR.271.21.2026 - Ogłoszenie o unieważnieniu postępowania - Odbudowa infrastruktury oraz zabezpieczenie przed powodzią studni od S-1 do S-12 przy SUW "Karolinka" Kończyce Małe Ogłoszenie o wyniku postępowania zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 29.07.2026 r. pod nr [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] Ogłoszenie na stronie BIULETYNU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH znajduje pod adresem [link dostępny w aplikacji] Metryka sporządzono 2026-07-29 przez Katarzyna Trzcińska udostępniono 2026-07-29 10:16 przez Hernas Sylwia zmodyfikowano 2026-07-29 10:16 przez Hernas Sylwia zmiany w dokumencie zobacz rejestr zmian ilość odwiedzin 134
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.