IR.271.21.2026 - Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - Odbudowa infrastruktury oraz zabezpieczenie przed powodzią studni od S-1 do S-12 przy SUW "Karolinka" Kończyce Małe

Zamawiający: Urząd Gminy w Zebrzydowicach, Zebrzydowice (województwo śląskie)

Budżet gminy Zebrzydowice 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji

Treść ogłoszenia

Treść zakładki IR.271.21.2026 - Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - Odbudowa infrastruktury oraz zabezpieczenie przed powodzią studni od S-1 do S-12 przy SUW "Karolinka" Kończyce Małe Dnia 14.07.2026 r. zostało zmienione w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenie o przetargu na realizację zadania Odbudowa infrastruktury oraz zabezpieczenie przed powodzią studni od S-1 do S-12 przy SUW "Karolinka" Kończyce Małe Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 14.07.2026 r. pod nr [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]. Ogłoszenie na stronie BIULETYNU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH znajduje pod adresem [link dostępny w aplikacji] Metryka sporządzono 2026-07-14 przez Katarzyna Trzcińska udostępniono 2026-07-14 11:47 przez Hernas Sylwia zmodyfikowano 2026-07-14 11:47 przez Hernas Sylwia zmiany w dokumencie zobacz rejestr zmian ilość odwiedzin 136

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publiczneśląskie

IR.271.21.2026 - Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - Odbudowa infrastruktury oraz zabezpieczenie przed powodzią studni od S-1 do S-12 przy SUW "Karolinka" Kończyce Małe — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne