Ogłoszenie o sprzedaży samochodu śmieciarki z bocznym systemem załadunku
Zamawiający: Urząd Miejski w Kolbuszowej, Kolbuszowa (województwo podkarpackie)
Budżet gminy Kolbuszowa 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
Treść ogłoszenia
28
sie 2026
Ogłoszenie o sprzedaży samochodu śmieciarki z bocznym systemem załadunku
Ogłoszenie o przetargu (987,59 kB)
Zarządzenie nr 648/26 Burmistrza Kolbuszowej z dnia 28.08.2026 r. (435,55 kB)
Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 648/26 Burmistrza Kolbuszowej z dnia 28.08.2026 r. (1,32 MB)
Załącznik Nr 1 do Regulaminu (879,27 kB)
Załącznik Nr 2 do Regulaminu - Oświadczenie (14,14 kB)
Załącznik Nr 3 do Regulaminu - Oferta (13,23 kB)
Załącznik Nr 4 do Regulaminu - Umowa sprzedaży (31,08 kB)
Dokumentacja fotograficzna (265,56 kB)
Autor:
Monika Sondej
Data wytworzenia informacji:
b/d
Opublikowała:
Joanna Orlewska
Administrator
e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji]
Data publikacji:
2026-08-28
Wyświetl historię zmian
Data zmiany
Opublikował
Autor
Data wytw. informacji
2026-08-28 13:40
Joanna Orlewska
Monika Sondej
-
2026-08-28 13:38
Joanna Orlewska
Monika Sondej
-
wersja do druku bieżącego artykułu
pobierz artykuł jako pdf
Dokumenty (8)
- Ogłoszenie o przetargu (987,59 kB)
- Zarządzenie nr 648/26 Burmistrza Kolbuszowej z dnia 28.08.2026 r. (435,55 kB)
- Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 648/26 Burmistrza Kolbuszowej z dnia 28.08.2026 r. (1,32 MB)
- Załącznik Nr 1 do Regulaminu (879,27 kB)
- Załącznik Nr 2 do Regulaminu - Oświadczenie (14,14 kB)
- Załącznik Nr 3 do Regulaminu - Oferta (13,23 kB)
- Załącznik Nr 4 do Regulaminu - Umowa sprzedaży (31,08 kB)
- Dokumentacja fotograficzna (265,56 kB)
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.