"Wyposażenie SP w sprzęt i pomoce dydaktyczne do zaplanowanych zajęć"

Zamawiający: Urząd Miejski w Lubieniu Kujawskmi, Lubień Kujawski (województwo kujawsko-pomorskie)

Budżet gminy Lubień Kujawski 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Status
unieważnione

Treść ogłoszenia

ZP.271.7.2026 Wersja strony w formacie XML Szczegóły Zamówienie na "Wyposażenie SP w sprzęt i pomoce dydaktyczne do zaplanowanych zajęć" Status zamówienia unieważnione Nr sprawy ZP.271.7.2026 Zamawiający Gmina Lubień Kujawski Tryb zamówienia tryb podstawowy art. 275 pkt. 1 Rodzaj zamówienia Dostawy Termin składania ofert 17.08.2026 godz. 09:00 Sposób składania ofert [link dostępny w aplikacji] unieważnienie Lubień Kujawski, dnia 19 sierpnia 2026 r. ZP.271.7.2026 ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA Zamawiający działając na podstawie art. 254 pkt 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn.zm.) zawiadamia, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy Pzp), pn. „Wyposażenie SP w sprzęt i pomoce dydaktyczne do zaplanowanych zajęć” zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 tejże ustawy. UZASADNIENIE Gmina Lubień Kujawski prowadziła postepowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym o którym mowa w art. 275 ust. 1 ustawy Pzp, pn.: „Wyposażenie SP w sprzęt i pomoce dydaktyczne do zaplanowanych zajęć”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w BZP w dniu 05.08.2026 r. pod numerem [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] oraz umieszczone na stronie internetowej Zamawiającego. W ogłoszeniu Zamawiający określił przedmiot zamówienia, warunki udziału, informację o oświadczeniach i dokumentach jakie maja być dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu oraz niepodleganiu wykluczeniu na podstawie art.109 ust.1, Termin składania ofert Zamawiający wyznaczył na dzień 14.08.2026 r. do godziny 9:00. W dniu 07.08.2026 r. Zamawiający zmienił treść SWZ wyznaczając nowy termin składania i otwarcia ofert oraz termin związania ofertą. Opublikowano ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w dniu 07.08.2026 r. pod numerem [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]. Do końca terminu składania ofert wpłynęła następująca oferta: Lp. Nazwa i adres wykonawcy Cena 1 Tronus Polska Sp. z o.o. Plac Bankowy 2, piętro 6 Błękitny Wieżowiec, 00-095 Warszawa 1.125.600,06 zł Zamawiający informuje, że kwota jaką zamierzał przeznaczyć na sfinalizowanie zamówienia to: 218.768,21 zł brutto. W związku z powyższym unieważnia się postepowanie, gdyż cena ofert przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać pod adresem: [link dostępny w aplikacji] Metryczka Wytworzył: Burmistrz Lubienia Kujawskiego Odpowiedzialny za treść: Bogumiła Sztela Data wytworzenia: 05.08.2026 Opublikował w BIP: Bogumiła Sztela Data opublikowania: 05.08.2026 14:33 Ostatnio zaktualizował: Bogumiła Sztela Data ostatniej aktualizacji: 19.08.2026 10:42 Liczba wyświetleń: 132 Drukuj Zapisz do PDF poprzednie wersje Metryczka

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznekujawsko-pomorskie

"Wyposażenie SP w sprzęt i pomoce dydaktyczne do zaplanowanych zajęć" — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne