Organizacja i przeprowadzenie szkolenia aktualizującego z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej
Zamawiający: URZĄD GMINY BURZENIN, Burzenin (województwo łódzkie)
Budżet gminy Burzenin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Burzenin
Podsumowanie
Zaproszenie do składania ofert na organizację i przeprowadzenie szkolenia aktualizującego z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej. Szkolenie skierowane jest do kadry urzędów obsługujących organy ochrony ludności oraz innych jednostek samorządu terytorialnego i organów pomocniczych Gminy Burzenin.
Treść ogłoszenia
Dziś jest 29.08.2026 Mapa Gminy Burzenin Strona Gminy Burzenin Strona główna Metryka Status postępowania: Postępowanie otwarte Metryka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2026-07-31 15:13 Wytworzył: Jerzy Białczak Data wytworzenia: 2026-07-31 Liczba wyświetleń: 138 Poprzednie wersje: 2026-07-31 Wójt Gminy Burzenin 98-260 Burzenin ul. Sieradzka 1 tel. 438214095 Zaprasza do składania oferty cenowej na Organizację i przeprowadzenie szkolenia aktualizującego z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej dla kadry urzędów obsługujących organy ochrony ludności oraz innych urzędów, jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego i organów jednostek pomocniczych Gminy Burzenin . Oferty należy składać do dnia 1 Zaproszenie do składania oferty v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Jerzy Białczak Data publikacji: 2026-07-31 00:00 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2026-07-31 00:00 Liczba pobrań: 22 Poprzednie wersje Brak 2 Załączniki do zaproszenia do składania oferty v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Jerzy Białczak Data publikacji: 2026-07-31 00:00 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2026-07-31 00:00 Liczba pobrań: 10 Poprzednie wersje Brak 3 Inormacja z otwarcia ofert v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Jerzy Białczak Data publikacji: 2026-08-07 00:00 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2026-08-07 00:00 Liczba pobrań: 5 Poprzednie wersje Brak 4 Informacja o wyborze oferty najkorzystniejsze v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2026-08-13 12:09 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Data wytworzenia: 2026-08-13 12:09 Liczba pobrań: 4 Poprzednie wersje Brak drukuj
Części zamówienia (1)
Część 0: Organizacja i przeprowadzenie szkolenia aktualizującego z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej
Szkolenie aktualizujące z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej dla kadry urzędów i jednostek samorządu terytorialnego w Gminie Burzenin.
Dokumenty (4)
- 1785503399_28.pdf
- 1785503571_28.zip
- 1786106089_28.pdf
- 1786615790_36.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.