Organizacja i przeprowadzenie kursu z zakresu kwalifikowalnej pomocy (KPP) dla 10 strażaków ratowników
Zamawiający: URZĄD GMINY BURZENIN, Burzenin (województwo łódzkie)
Budżet gminy Burzenin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- gmina Burzenin
Podsumowanie
Zamówienie na organizację i przeprowadzenie szkolenia z zakresu kwalifikowalnej pomocy medycznej (KPP) dla 10 strażaków ratowników z terenu gminy Burzenin. Postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego.
Treść ogłoszenia
Dziś jest 29.08.2026 Mapa Gminy Burzenin Strona Gminy Burzenin Strona główna Metryka Status postępowania: Postępowanie otwarte Metryka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2026-07-30 15:25 Wytworzył: Jerzy Białczak Data wytworzenia: 2026-07-30 Liczba wyświetleń: 100 Poprzednie wersje: 2026-07-30 Wójt Gminy Burzenin 98-260 Burzenin ul. Sieradzka 1 tel. 438214095 Zaprasza do składania oferty cenowej na Organizację i przeprowadzenie kursu z zakresu kwalifikowalnej pomocy (KPP) dla 10 strażaków ratowników z terenu gminy Burzenin. Oferty należy składać do dnia 06.08.2026 roku do godz. 15.00 drogą elektroniczną na adres [adres e-mail dostępny w aplikacji], lub poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP lub e-doręczenia (Urząd Gminy Burzenin / adres do e-Doręczeń (ADE): AE:PL-59203-13391-RADDH-23) . Do pobrania 1 Załączniki do zaproszenia do składania oferty v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Jerzy Białczak Data publikacji: 2026-07-30 00:00 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2026-07-30 00:00 Liczba pobrań: 7 Poprzednie wersje Brak 2 Zaproszenie do składania oferty cenowej v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Jerzy Białczak Data publikacji: 2026-07-30 00:00 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2026-07-30 00:00 Liczba pobrań: 11 Poprzednie wersje Brak 3 Informacja z otwarcia ofert v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Jerzy Białczak Data publikacji: 2026-08-07 00:00 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2026-08-07 00:00 Liczba pobrań: 5 Poprzednie wersje Brak 4 Informacja o wyborze oferty najkorzystniejsze v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2026-08-13 12:07 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Data wytworzenia: 2026-08-13 12:07 Liczba pobrań: 4 Poprzednie wersje Brak drukuj
Części zamówienia (1)
Część 0: Organizacja i przeprowadzenie kursu z zakresu kwalifikowalnej pomocy (KPP)
Organizacja i przeprowadzenie kursu z zakresu kwalifikowalnej pomocy (KPP) dla 10 strażaków ratowników.
Dokumenty (4)
- 1785417933_28.zip
- 1785418313_28.pdf
- 1786090533_28.pdf
- 1786615684_36.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.