GZ.6830.2.2026 PRACE GEODEZYJNE POLEGAJĄCE NA ROZGRANICZENIU NIERUCHOMOŚCI - DZIAŁKI OBRĘBU WOLA BEWDKOWSKA OZNACZONEJ NUMEREM 357 Z DZIAŁK� ...
Zamawiający: URZĄD GMINY BURZENIN, Burzenin (województwo łódzkie)
Budżet gminy Burzenin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
Treść ogłoszenia
Dziś jest 29.08.2026 Mapa Gminy Burzenin Strona Gminy Burzenin Strona główna Metryka Status postępowania: Postępowanie zamknięte Metryka Opublikował: Karolina Grzelak Data publikacji: 2026-07-06 12:59 Wytworzył: Jarosław Janiak Data wytworzenia: 2026-07-06 Liczba wyświetleń: 131 Poprzednie wersje: 2026-07-06 Do pobrania 1 ZAPYTANIE OFERTOWE v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Mariusz Rosiński Data publikacji: 2026-07-06 00:00 Wytworzył: Jarosław Janiak Data wytworzenia: 2026-07-06 00:00 Liczba pobrań: 11 Poprzednie wersje Brak 2 ROJEKT UMOWY DOT ROZGRANICZENIA NIERUCHOMOŚCI v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Mariusz Rosiński Data publikacji: 2026-07-06 00:00 Wytworzył: Jarosław Janiak Data wytworzenia: 2026-07-06 00:00 Liczba pobrań: 5 Poprzednie wersje Brak 3 OŚWIADCZENIE RODO v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Mariusz Rosiński Data publikacji: 2026-07-06 00:00 Wytworzył: Jarosław Janiak Data wytworzenia: 2026-07-06 00:00 Liczba pobrań: 1 Poprzednie wersje Brak 4 ZAPYTANIE OFERTOWE v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Mariusz Rosiński Data publikacji: 2026-07-06 00:00 Wytworzył: Jarosław Janiak Data wytworzenia: 2026-07-06 00:00 Liczba pobrań: 3 Poprzednie wersje Brak 5 FORMULARZ OFERTOWY v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Mariusz Rosiński Data publikacji: 2026-07-06 00:00 Wytworzył: Jarosław Janiak Data wytworzenia: 2026-07-06 00:00 Liczba pobrań: 2 Poprzednie wersje Brak 6 Informacja o wyborze oferty najkorzystniejsze v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Karolina Grzelak Data publikacji: 2026-07-20 00:00 Wytworzył: Wójta Gminy Burzenin - Jarosław Janiak Data wytworzenia: 2026-07-20 00:00 Liczba pobrań: 4 Poprzednie wersje Brak 7 Informacja z otwarcia ofert v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Karolina Grzelak Data publikacji: 2026-07-17 00:00 Wytworzył: Mariusz Rosiński Data wytworzenia: 2026-07-17 00:00 Liczba pobrań: 3 Poprzednie wersje Brak drukuj
Dokumenty (7)
- 1783334838_31.pdf
- 1783335417_31.docx
- 1783335485_31.docx
- 1783335526_31.docx
- 1783335831_31.docx
- 1784552705_71.pdf
- 1784554070_71.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.