gz.6830.1.2026 PRACE GEODEZYJNE POLEGAJĄCE NA ROZGRANICZENIU NIERUCHOMOŚCI - DZIAŁKI OBRĘBU SZCZAWNO OZNACZONEJ NUMEREM 848 Z DZIAŁKAMI SĄS ...
Zamawiający: URZĄD GMINY BURZENIN, Burzenin (województwo łódzkie)
Budżet gminy Burzenin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
Treść ogłoszenia
Dziś jest 29.08.2026 Mapa Gminy Burzenin Strona Gminy Burzenin Strona główna Metryka Status postępowania: Postępowanie zamknięte Metryka Opublikował: Marian Szaflik Data publikacji: 2026-02-03 10:15 Wytworzył: WÓJT GMINY BURZENIN Data wytworzenia: 2026-02-02 Liczba wyświetleń: 333 Poprzednie wersje: 2026-02-02 Do pobrania 1 FORMULARZ OFERTOWY DOT. ROZGRANICZENIA NIERUC v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Marian Szaflik Data publikacji: 2026-02-03 10:12 Wytworzył: WÓJT GMINY BURZENIN Data wytworzenia: 2026-02-02 15:07 Liczba pobrań: 7 Poprzednie wersje Brak 2 PROJEKT UMOWY DOT ROZGRANICZENIA NIERUCHOMOŚC v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Marian Szaflik Data publikacji: 2026-02-03 10:13 Wytworzył: WÓJT GMINY BURZENIN Data wytworzenia: 2026-02-02 15:15 Liczba pobrań: 10 Poprzednie wersje Brak 3 OŚWIADCZENIE RODO v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Marian Szaflik Data publikacji: 2026-02-03 10:14 Wytworzył: WÓJT GMINY BURZENIN Data wytworzenia: 2026-02-02 15:18 Liczba pobrań: 2 Poprzednie wersje Brak 4 ZAPYTANIE OFERTOWE v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Marian Szaflik Data publikacji: 2026-02-03 11:44 Wytworzył: WÓJT GMINY BURZENIN Data wytworzenia: 2026-02-02 15:11 Liczba pobrań: 16 Poprzednie wersje Brak 5 Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej of v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Marian Szaflik Data publikacji: 2026-02-11 14:13 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2026-02-11 12:00 Liczba pobrań: 14 Poprzednie wersje Brak drukuj
Dokumenty (5)
- 1770109935_30.doc
- 1770110009_30.pdf
- 1770110089_30.docx
- 1770115491_30.pdf
- 1770815949_30.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.