Dostosowanie obiektów doraźnego schronienia (szkół) do funkcjonowania w sytuacji braku zasilania
Zamawiający: URZĄD GMINY BURZENIN, Burzenin (województwo łódzkie)
Budżet gminy Burzenin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Burzenin (ul. Polna, ul. Sieradzka, Waszkowskie)
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe dotyczące dostosowania szkół pełniących funkcję schronów do pracy w warunkach braku zasilania elektrycznego. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie obiektów (Szkoła w Burzeninie ul. Polna, Szkoła w Burzeninie ul. Sieradzka, Szkoła w Waszkowskiem) do funkcjonowania w sytuacjach kryzysowych.
Treść ogłoszenia
Dziś jest 29.08.2026 Mapa Gminy Burzenin Strona Gminy Burzenin Strona główna Metryka Status postępowania: Postępowanie zamknięte Metryka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-11-13 09:40 Wytworzył: Data wytworzenia: Liczba wyświetleń: 408 Poprzednie wersje: Wójt Gminy Burzenin 98-260 Burzenin ul. Sieradzka 1 [link dostępny w aplikacji] e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] zaprasza do składania oferty cenowej na dostosowanie obiektów doraźnego schronienia (szkół) do funkcjonowania w sytuacjibraku zasilania zgodnie z załączonymi dokumentami. Do pobrania 1 Zaproszenie do składania ofert v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-11-13 09:27 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-11-13 09:27 Liczba pobrań: 13 Poprzednie wersje Brak 2 Formularz ofertowy_Pdf v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-11-13 09:28 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-11-13 09:28 Liczba pobrań: 1 Poprzednie wersje Brak 3 Formularz ofertowy_Doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-11-13 09:29 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-11-13 09:29 Liczba pobrań: 2 Poprzednie wersje Brak 4 Projekt umowy v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-11-13 09:30 Wytworzył: Jarosław Janiak Data wytworzenia: 2025-11-13 09:30 Liczba pobrań: 4 Poprzednie wersje Brak 5 Oświadczenie RODO v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-11-13 09:31 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Data wytworzenia: 2025-11-13 09:31 Liczba pobrań: 2 Poprzednie wersje Brak 6 Oświadzczenie RODO_Doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-11-13 09:32 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Data wytworzenia: 2025-11-13 09:32 Liczba pobrań: 1 Poprzednie wersje Brak 7 Szkoła podstawowa w Burzeninie ul. Polna v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-11-13 09:37 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Data wytworzenia: 2025-11-13 09:37 Liczba pobrań: 9 Poprzednie wersje Brak 8 Szkoła Podstawowa w Burzeninie ul. Sieradzka v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-11-13 09:39 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Data wytworzenia: 2025-11-13 09:38 Liczba pobrań: 6 Poprzednie wersje Brak 9 Szkoła Podstawowa w Waszkowskiem v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-11-13 09:39 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Data wytworzenia: 2025-11-13 09:39 Liczba pobrań: 6 Poprzednie wersje Brak 10 Informacja z otwarcia ofert v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-11-18 13:15 Wytworzył: Arkadiusz Słupiński - Zastępca Wójta Gminy Data wytworzenia: 2025-11-18 13:15 Liczba pobrań: 9 Poprzednie wersje Brak 11 Informacja o wyborze oferty najkorzystniejsze v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-11-19 12:49 Wytworzył: Arkadiusz Słupiński - Zastępca Wójta Bminy Data wytworzenia: 2025-11-19 12:49 Liczba pobrań: 8 Poprzednie wersje Brak drukuj
Części zamówienia (3)
Część 1: Szkoła podstawowa w Burzeninie ul. Polna
Dostosowanie obiektu szkolnego do funkcjonowania w sytuacji braku zasilania.
Część 2: Szkoła Podstawowa w Burzeninie ul. Sieradzka
Dostosowanie obiektu szkolnego do funkcjonowania w sytuacji braku zasilania.
Część 3: Szkoła Podstawowa w Waszkowskiem
Dostosowanie obiektu szkolnego do funkcjonowania w sytuacji braku zasilania.
Dokumenty (11)
- 1763022485_36.pdf
- 1763022545_36.pdf
- 1763022599_36.docx
- 1763022633_36.pdf
- 1763022707_36.pdf
- 1763022767_36.doc
- 1763023110_36.pdf
- 1763023161_36.pdf
- 1763023205_36.pdf
- 1763468134_36.pdf
- 1763552992_36.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.