Wykonywanie projektów decyzji o warunkach zabudowy i decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego w tym odmów oraz zmian decyzji
Zamawiający: URZĄD GMINY BURZENIN, Burzenin (województwo łódzkie)
Budżet gminy Burzenin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Burzenin
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na przygotowanie projektów decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, odmów oraz zmian decyzji. Postępowanie zakończone.
Kluczowe wymagania
- Złożenie oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych
- Złożenie oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu
Treść ogłoszenia
Dziś jest 29.08.2026 Mapa Gminy Burzenin Strona Gminy Burzenin Strona główna Metryka Status postępowania: Postępowanie zamknięte Metryka Opublikował: Mariusz Rosiński Data publikacji: 2025-11-05 09:12 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-11-04 Liczba wyświetleń: 450 Poprzednie wersje: 2025-11-04 Wójt Gminy Burzenin 98-260 Burzenin ul. Sieradzka 1 [link dostępny w aplikacji] e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] zaprasza do składania oferty cenowej na wykonanie zadania pod nazwą "Wykonywanie projektów decyzji o warunkach zabudowy i decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego w tym odmów oraz zmian decyzji" zgodnie z załączonymi dokumentami. Do pobrania 1 Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowy v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Karolina Grzelak Data publikacji: 2025-11-04 14:00 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-11-04 14:00 Liczba pobrań: 4 Poprzednie wersje Brak 2 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Karolina Grzelak Data publikacji: 2025-11-04 14:00 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-11-04 14:00 Liczba pobrań: 1 Poprzednie wersje Brak 3 Projekt umowy v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Karolina Grzelak Data publikacji: 2025-11-04 14:00 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-11-04 14:00 Liczba pobrań: 8 Poprzednie wersje Brak 4 Formularz ofertowy v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Karolina Grzelak Data publikacji: 2025-11-04 14:00 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-11-04 14:00 Liczba pobrań: 5 Poprzednie wersje Brak 5 Zapytanie ofertowe v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Karolina Grzelak Data publikacji: 2025-11-04 14:00 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-11-04 14:00 Liczba pobrań: 22 Poprzednie wersje Brak 6 Formularz ofertowy v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Karolina Grzelak Data publikacji: 2025-11-04 14:00 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-11-04 14:00 Liczba pobrań: 4 Poprzednie wersje Brak 7 Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowy v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Karolina Grzelak Data publikacji: 2025-11-04 14:00 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-11-04 14:00 Liczba pobrań: 1 Poprzednie wersje Brak 8 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Karolina Grzelak Data publikacji: 2025-11-04 14:00 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-11-04 14:00 Liczba pobrań: 2 Poprzednie wersje Brak 9 Projekt umowy v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Karolina Grzelak Data publikacji: 2025-11-04 14:00 Wytworzył: Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-11-04 14:00 Liczba pobrań: 9 Poprzednie wersje Brak 10 Informacja z otwarcia ofert v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Mariusz Rosiński Data publikacji: 2025-11-13 00:00 Wytworzył: Jarosław Janiak Data wytworzenia: 2025-11-13 00:00 Liczba pobrań: 10 Poprzednie wersje Brak 11 Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofert v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Mariusz Rosiński Data publikacji: 2025-11-13 00:00 Wytworzył: Jarosław Janiak Data wytworzenia: 2025-11-13 00:00 Liczba pobrań: 14 Poprzednie wersje Brak drukuj
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonywanie projektów decyzji o warunkach zabudowy i decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego w tym odmów oraz zmian decyzji
Przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych (warunki zabudowy, lokalizacja inwestycji celu publicznego, odmowy, zmiany decyzji).
Dokumenty (11)
- 1762330257_71.docx
- 1762330284_71.docx
- 1762330304_71.doc
- 1762330444_71.docx
- 1762330524_71.pdf
- 1762330685_71.pdf
- 1762330753_71.pdf
- 1762330796_71.pdf
- 1762330849_71.pdf
- 1763113964_31.pdf
- 1763114060_31.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.