Usługa szkolenia z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej
Zamawiający: URZĄD GMINY BURZENIN, Burzenin (województwo łódzkie)
Budżet gminy Burzenin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Burzenin
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie szkolenia zasadniczego z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej. Szkolenie skierowane jest do kadry urzędów obsługujących organy ochrony ludności, jednostek samorządu terytorialnego oraz podmiotów OL/OC na terenie Gminy Burzenin.
Treść ogłoszenia
Dziś jest 29.08.2026 Mapa Gminy Burzenin Strona Gminy Burzenin Strona główna Metryka Status postępowania: Postępowanie zamknięte Metryka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-09-18 11:49 Wytworzył: Data wytworzenia: Liczba wyświetleń: 565 Poprzednie wersje: Wójt Gminy Burzenin 98-260 Burzenin ul. Sieradzka 1 Tel. 43 8214095 fax 43 8214013 e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] [link dostępny w aplikacji] zaprasza do złożenia oferty cenowej usługę szkolenia zasadniczego z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej dla kadry urzędów obsługujących organy ochrony ludności oraz innych urzędów, jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego, organów gminy, organów pomocniczych gminy oraz podmiotów OL/OC z terenu Gminy Burzenin. Do pobrania 1 Zaproszenie do składania oferty cenowej v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-09-18 11:40 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-09-18 11:40 Liczba pobrań: 48 Poprzednie wersje Brak 2 Formularz ofertowy v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-09-18 11:42 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-09-18 11:41 Liczba pobrań: 19 Poprzednie wersje Brak 3 Formularz ofertowy_doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-09-18 11:43 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-09-18 11:42 Liczba pobrań: 11 Poprzednie wersje Brak 4 Projekt umowy v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-09-18 11:43 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-09-18 11:43 Liczba pobrań: 12 Poprzednie wersje Brak 5 Oświadczenie RODO v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-09-18 11:45 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-09-18 11:45 Liczba pobrań: 8 Poprzednie wersje Brak 6 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-09-18 11:48 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-09-18 11:48 Liczba pobrań: 7 Poprzednie wersje Brak 7 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-09-18 11:49 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-09-18 11:49 Liczba pobrań: 22 Poprzednie wersje Brak 8 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu_doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-09-18 11:52 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-09-18 11:52 Liczba pobrań: 5 Poprzednie wersje Brak 9 Oświadczenie RODO_doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-09-18 11:53 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-09-18 11:53 Liczba pobrań: 6 Poprzednie wersje Brak 10 Informacja z otwarcia ofert v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-09-29 15:25 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-09-29 15:25 Liczba pobrań: 11 Poprzednie wersje Brak 11 Informacja o wyborze oferty najkorzystniejsze v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Katarzyna Florczak Data publikacji: 2025-10-08 00:00 Wytworzył: Zastępca Wójta Data wytworzenia: 2025-10-08 00:00 Liczba pobrań: 6 Poprzednie wersje Brak drukuj
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa szkolenia zasadniczego z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej
Szkolenie z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej dla kadry urzędów i organów samorządu terytorialnego.
Dokumenty (11)
- 1758188461_36.pdf
- 1758188550_36.pdf
- 1758188602_36.docx
- 1758188646_36.pdf
- 1758188770_36.pdf
- 1758188922_36.pdf
- 1758188972_36.pdf
- 1758189195_36.docx
- 1758189240_36.doc
- 1759152382_36.pdf
- 1759922754_52.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.