Obsługa techniczna imprezy plenerowej „Festiwal Mleka i Miodu 2025”
Zamawiający: URZĄD GMINY BURZENIN, Burzenin (województwo łódzkie)
Budżet gminy Burzenin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Burzenin
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe dotyczące obsługi technicznej imprezy plenerowej „Festiwal Mleka i Miodu 2025”. Postępowanie jest już zamknięte.
Treść ogłoszenia
Dziś jest 29.08.2026 Mapa Gminy Burzenin Strona Gminy Burzenin Strona główna Metryka Status postępowania: Postępowanie zamknięte Metryka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-02-20 12:06 Wytworzył: Data wytworzenia: Liczba wyświetleń: 860 Poprzednie wersje: Wójt Gminy Burzenin 98-260 Burzenin ul. Sieradzka 1 Tel. 43 8214095 fax 43 8214013 e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] [link dostępny w aplikacji] zaprasza do złożenia oferty cenowej dotyczącej obsługi technicznej imprezy plenerowej pn.: „ Festiwal Mleka i Miodu 2025”. Do pobrania 1 Zaproszenie do składania ofert v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-02-20 12:34 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-02-20 12:33 Liczba pobrań: 52 Poprzednie wersje Brak 2 Załacznik Nr1_Formularz ofertowy_Pdf v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-02-20 12:02 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-02-20 12:02 Liczba pobrań: 11 Poprzednie wersje Brak 3 Załącznik Nr1 Formularz ofertowy_Doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-02-20 12:03 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-02-20 12:03 Liczba pobrań: 10 Poprzednie wersje Brak 4 Załącznik Nr2 Oświadczenie RODO_Pdf v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-02-20 12:04 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-02-20 12:04 Liczba pobrań: 7 Poprzednie wersje Brak 5 Załacznik Nr2 Oświaczenie RODO_Doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-02-20 12:05 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-02-20 12:05 Liczba pobrań: 2 Poprzednie wersje Brak 6 Załącznik Nr3 Wzór umowy v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-02-20 12:06 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-02-20 12:05 Liczba pobrań: 9 Poprzednie wersje Brak 7 Informacja o złożonych ofertach. v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Aneta Gabrysiak Data publikacji: 2025-02-27 00:00 Wytworzył: Arkadiusz Słupiński Data wytworzenia: 2025-02-27 00:00 Liczba pobrań: 17 Poprzednie wersje Brak 8 Informacja o wyborze oferty najkorzystniejsze v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2025-03-04 14:04 Wytworzył: Arkadiusz Słupiński - Zastępca Wójta Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2025-03-04 00:00 Liczba pobrań: 28 Poprzednie wersje Brak drukuj
Części zamówienia (1)
Część 0: Obsługa techniczna imprezy plenerowej „Festiwal Mleka i Miodu 2025”
Obsługa techniczna imprezy plenerowej pn.: „Festiwal Mleka i Miodu 2025”.
Dokumenty (8)
- 1740051257_36.pdf
- 1740049362_36.pdf
- 1740049420_36.docx
- 1740049477_36.pdf
- 1740049529_36.doc
- 1740049580_36.pdf
- 1741092367_30.pdf
- 1741093498_36.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.