Usługa konserwacji oświetlenia ulicznego
Zamawiający: URZĄD GMINY BURZENIN, Burzenin (województwo łódzkie)
Budżet gminy Burzenin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe Wójta Gminy Burzenin na świadczenie usług konserwacji oświetlenia ulicznego. Postępowanie jest zamknięte. Brak szczegółowych danych o zakresie prac, terminach czy wartości w udostępnionej treści strony.
Kluczowe wymagania
- Złożenie oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu
- Złożenie oświadczenia RODO
- Przedłożenie wykazu pracowników
Treść ogłoszenia
Dziś jest 29.08.2026 Mapa Gminy Burzenin Strona Gminy Burzenin Strona główna Metryka Status postępowania: Postępowanie zamknięte Metryka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-05-31 09:36 Wytworzył: Data wytworzenia: Liczba wyświetleń: 857 Poprzednie wersje: Wójt Gminy Burzenin 98-260 Burzenin ul. Sieradzka 1 Tel. 43 8214095 fax 43 8214013 e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] [link dostępny w aplikacji] zaprasza do złożenia oferty cenowej na usługę konsewracji oświetlenia ulicznego. Do pobrania 1 Zaproszenie do składania ofert v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-05-31 09:27 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-05-31 09:27 Liczba pobrań: 14 Poprzednie wersje Brak 2 Formularz ofertowy_doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-05-31 09:28 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-05-31 09:28 Liczba pobrań: 1 Poprzednie wersje Brak 3 Formularz ofertowy_pdf v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-05-31 09:29 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-05-31 09:28 Liczba pobrań: 4 Poprzednie wersje Brak 4 Wzór umowy v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-05-31 09:29 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-05-31 09:29 Liczba pobrań: 3 Poprzednie wersje Brak 5 Instrukcja ruchu i eksploatacji v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-05-31 09:31 Wytworzył: Bogdan Kupis Data wytworzenia: 2024-05-31 09:31 Liczba pobrań: 0 Poprzednie wersje Brak 6 Oświadczenie RODO v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-05-31 09:32 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-05-31 09:32 Liczba pobrań: 0 Poprzednie wersje Brak 7 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu_doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-05-31 09:33 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-05-31 09:33 Liczba pobrań: 0 Poprzednie wersje Brak 8 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu_pdf v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-05-31 09:34 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-05-31 09:34 Liczba pobrań: 0 Poprzednie wersje Brak 9 Wykaz pracowników_doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-05-31 09:35 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-05-31 09:35 Liczba pobrań: 0 Poprzednie wersje Brak 10 Wykaz pracowników_pdf v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-05-31 09:36 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-05-31 09:36 Liczba pobrań: 12 Poprzednie wersje Brak drukuj
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa konserwacji oświetlenia ulicznego
Konserwacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy.
Dokumenty (10)
- 1717140465_36.pdf
- 1717140513_36.doc
- 1717140564_36.pdf
- 1717140612_36.pdf
- 1717140726_36.pdf
- 1717140779_36.pdf
- 1717140850_36.docx
- 1717140899_36.pdf
- 1717140965_36.docx
- 1717141009_36.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.