Kompleksowa bieżąca obsługa bankowa budżetu Gminy Burzenin
Zamawiający: URZĄD GMINY BURZENIN, Burzenin (województwo łódzkie)
Budżet gminy Burzenin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Burzenin
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe dotyczące świadczenia kompleksowej bieżącej obsługi bankowej budżetu Gminy Burzenin. Postępowanie zostało zakończone.
Treść ogłoszenia
Dziś jest 29.08.2026 Mapa Gminy Burzenin Strona Gminy Burzenin Strona główna Metryka Status postępowania: Postępowanie zamknięte Metryka Opublikował: Joanna Szmytka Data publikacji: 2024-03-13 13:40 Wytworzył: Data wytworzenia: Liczba wyświetleń: 826 Poprzednie wersje: Wójt Gminy Burzenin 98-260 Burzenin ul. Sieradzka 1 Tel. 43 8214095 fax 43 8214013 e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] [link dostępny w aplikacji] zaprasza do złożenia oferty cenowej na kompelsową bieżącą obsługę bankową budżetu Gminy Burzenin Do pobrania 1 Zapytanie ofertowe v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-03-13 13:31 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-03-13 13:31 Liczba pobrań: 21 Poprzednie wersje Brak 2 Formularz ofertowy_Pdf v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-03-13 13:32 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-03-13 13:32 Liczba pobrań: 4 Poprzednie wersje Brak 3 Formularz ofertowy_Doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-03-13 13:33 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-03-13 13:33 Liczba pobrań: 2 Poprzednie wersje Brak 4 Załącznik nr 2_Pdf v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-03-13 13:34 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-03-13 13:34 Liczba pobrań: 4 Poprzednie wersje Brak 5 Załącznik nr 2_Doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-03-13 13:35 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-03-13 13:35 Liczba pobrań: 4 Poprzednie wersje Brak 6 Załącznik nr 3_Pdf v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-03-13 13:36 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-03-13 13:36 Liczba pobrań: 2 Poprzednie wersje Brak 7 Załącznik nr 3_Doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-03-13 13:39 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-03-13 13:39 Liczba pobrań: 5 Poprzednie wersje Brak 8 Odpowiedź na pytania v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-03-20 16:54 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-03-20 16:54 Liczba pobrań: 6 Poprzednie wersje Brak 9 Informacja o wyborze oferty najkorzystniejsze v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-03-21 15:54 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-03-21 15:53 Liczba pobrań: 11 Poprzednie wersje Brak drukuj
Części zamówienia (1)
Część 0: Kompleksowa bieżąca obsługa bankowa budżetu Gminy Burzenin
Zakres obejmuje kompleksową bieżącą obsługę bankową budżetu Gminy Burzenin.
Dokumenty (9)
- 1710333106_36.pdf
- 1710333184_36.pdf
- 1710333235_36.doc
- 1710333298_36.pdf
- 1710333353_36.doc
- 1710333408_36.pdf
- 1710333581_36.docx
- 1710950078_36.pdf
- 1711032869_36.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.