Wymiana poszycia dachowego na obiekcie gminnym w m. Marianów gm. Burzenin
Zamawiający: URZĄD GMINY BURZENIN, Burzenin (województwo łódzkie)
Budżet gminy Burzenin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- m. Marianów gm. Burzenin
Podsumowanie
Zapytanie o ofertę cenową na wymianę poszycia dachowego na obiekcie gminnym zlokalizowanym w miejscowości Marianów (gmina Burzenin). Postępowanie zakończone.
Treść ogłoszenia
Dziś jest 29.08.2026 Mapa Gminy Burzenin Strona Gminy Burzenin Strona główna Metryka Status postępowania: Postępowanie zamknięte Metryka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-01-25 09:14 Wytworzył: Data wytworzenia: Liczba wyświetleń: 837 Poprzednie wersje: Wójt Gminy Burzenin 98-260 Burzenin ul. Sieradzka 1 Tel. 43 8214095 fax 43 8214013 e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] [link dostępny w aplikacji] zaprasza do złożenia oferty cenowej na wymianę poszycia dachowego na obiekcie gminnym w m. Marianów gm. Burzenin. Postępowanie dodatkowo zamieszczone jest na platformie: [link dostępny w aplikacji] Do pobrania 1 Zaproszenie do składania ofert v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-01-25 09:30 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-01-25 09:29 Liczba pobrań: 14 Poprzednie wersje Brak 2 Formularz ofertowy_Pdf v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-01-25 09:31 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-01-25 09:30 Liczba pobrań: 1 Poprzednie wersje Brak 3 Formularz ofertowy_Doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-01-25 09:31 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-01-25 09:31 Liczba pobrań: 2 Poprzednie wersje Brak 4 Wzór umowy v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-01-25 09:32 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-01-25 09:32 Liczba pobrań: 0 Poprzednie wersje Brak 5 Oświadczenie RODO_Pdf v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-01-25 09:33 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-01-25 09:33 Liczba pobrań: 1 Poprzednie wersje Brak 6 Oświadczenie RODO_Doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-01-25 09:34 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-01-25 09:33 Liczba pobrań: 1 Poprzednie wersje Brak 7 Oswiadczenie o niepodleganiu wykluczenia_Pdf v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-01-25 09:35 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-01-25 09:34 Liczba pobrań: 1 Poprzednie wersje Brak 8 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczenia_Doc v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-01-25 09:36 Wytworzył: Jarosław Janiak -Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-01-25 09:36 Liczba pobrań: 1 Poprzednie wersje Brak 9 Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru R v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-01-25 09:38 Wytworzył: Andrzej Rogowski Data wytworzenia: 2022-11-18 09:37 Liczba pobrań: 4 Poprzednie wersje Brak 10 Przedmiar robót v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-01-25 09:40 Wytworzył: Andrzej Rogowski Data wytworzenia: 2022-11-18 00:00 Liczba pobrań: 9 Poprzednie wersje Brak 11 Informacja o wyborze oferty najkorzystniejsze v.1 ⓘ metryczka Opublikował: Anna Bartos Data publikacji: 2024-02-27 12:21 Wytworzył: Jarosław Janiak - Wójt Gminy Burzenin Data wytworzenia: 2024-02-27 12:20 Liczba pobrań: 25 Poprzednie wersje Brak drukuj
Części zamówienia (1)
Część 0: Wymiana poszycia dachowego na obiekcie gminnym w m. Marianów gm. Burzenin
Wymiana poszycia dachowego na budynku należącym do gminy w miejscowości Marianów.
Dokumenty (11)
- 1706171420_36.pdf
- 1706171473_36.pdf
- 1706171523_36.docx
- 1706171569_36.pdf
- 1706171618_36.pdf
- 1706171665_36.doc
- 1706171737_36.pdf
- 1706171800_36.docx
- 1706171931_36.pdf
- 1706172026_36.pdf
- 1709032885_36.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.