Zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów
Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Bodzanów, Bodzanów (województwo mazowieckie)
Budżet gminy Bodzanów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Miasto i Gmina Bodzanów
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów. Dokumentacja zawiera ogłoszenie, SWZ oraz opis przedmiotu zamówienia. W treści widnieje również informacja o otwarciu ofert z dnia 20.08.2026 r.
Treść ogłoszenia
Strona główna Przetargi Zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów Przetargi Sukcesywna dostawa wraz z rozładunkiem kationowej emulsji asfaltowej modyfikowanej Zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów Załączniki Ogłoszenie o zamówieniu 109.75 KB pdf Pobierz SWZ 662.7 KB pdf Pobierz Wzór umowy - załącznik nr 8 do SWZ 396.76 KB pdf Pobierz Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 7 265.39 KB pdf Pobierz Załącznik do SWZ - werska edytowalna 64.63 KB docx Pobierz pytania i odpowiedź 203.33 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert .(20.08.2026r) 316.5 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 12 sierpnia 2026 15:03 Dokument wprowadzony do BIP przez: Paulina Janowska Ilość wyświetleń: 157 24 sierpnia 2026 13:54 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_.20.08.2026r.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 18 sierpnia 2026 08:38 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 18 sierpnia 2026 08:38 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) więcej » 18 sierpnia 2026 08:38 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [pytania_i_odpowiedz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 12 sierpnia 2026 15:10 ( Paulina Janowska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 12 sierpnia 2026 15:09 ( Paulina Janowska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 12 sierpnia 2026 15:09 ( Paulina Janowska ) - Dodanie załącznika [zalaczniki_do_swz_-_wersja_edytowalna..docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 12 sierpnia 2026 15:09 ( Paulina Janowska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz_-_opis_przedmiotu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 12 sierpnia 2026 15:08 ( Paulina Janowska ) - Dodanie załącznika [wzor_umowy__zal_nr_8_do_swz.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 12 sierpnia 2026 15:07 ( Paulina Janowska ) - Dodanie załącznika [swz-16.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 12 sierpnia 2026 15:07 ( Paulina Janowska ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 12 sierpnia 2026 15:03 ( Paulina Janowska ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów
Zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów.
Dokumenty (7)
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.