Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo – etap II

Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Bodzanów, Bodzanów (województwo mazowieckie)

Budżet gminy Bodzanów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
m. Gąsewo
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót drogowych w miejscowości Gąsewo (etap II). Dokumentacja zawiera projekt techniczny, przedmiar robót oraz STWiORB. Postępowanie zostało przeprowadzone w trybie BZP. Na stronie widoczne są informacje o wyborze najkorzystniejszej oferty, co sugeruje zakończenie procesu wyboru wykonawcy.

Treść ogłoszenia

Strona główna Przetargi Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo – etap II Przetargi Sukcesywna dostawa kruszywa w 2026 roku Wzmocnienie potencjału Miasta i Gminy Bodzanów w obszarze zabezpieczenia logistycznego i zapewnienie ciągłości dostaw w ramach reagowania na sytuacje kryzysowe Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo – etap II Załączniki Ogłoszenie o zamówieniu BZP 112.74 KB pdf Pobierz SWZ ( 18.05.2026r) 540.51 KB pdf Pobierz Załącznik nr 8 do SWZ - wzór umowy. 370.57 KB pdf Pobierz Przekrój drogi 304.89 KB pdf Pobierz Przedmiar robót 126.71 KB pdf Pobierz Projekt-opis techniczny -990m 837.93 KB pdf Pobierz projekt zagospodarowania terenu 2.81 MB pdf Pobierz Opis przedmiotu zamówienia 111.89 KB pdf Pobierz STWiOBR 839.04 KB pdf Pobierz Zgłoszenie 933.99 KB pdf Pobierz Wyjaśnienie treści pytań do SIWZ - nr 1 197.14 KB pdf Pobierz Informacja o kwocie przeznaczonej na realizację zadania. 253.92 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert. 329.57 KB pdf Pobierz Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty ( strona postępowania) 360.23 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 21 maja 2026 09:58 Dokument wprowadzony do BIP przez: Martyna Ogieniewska Ilość wyświetleń: 447 25 czerwca 2026 12:06 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty__strona_postepowania.p df] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 08 czerwca 2026 14:25 ( Paulina Janowska ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_.08.06.2026r.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 08 czerwca 2026 14:24 ( Paulina Janowska ) - Dodanie załącznika [informacja_o_kwocie_przeznaczonej_na_realizacje_zadania_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 08 czerwca 2026 13:26 ( Paulina Janowska ) - Dodanie załącznika [odpowiedz_na_pytanie_do_swz_03.06.2026r.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 08 czerwca 2026 13:25 ( Paulina Janowska ) - Usunięcie załącznika [akt-14.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany) 08 czerwca 2026 13:24 ( Paulina Janowska ) - Dodanie załącznika [akt-14.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 21 maja 2026 09:58 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 21 maja 2026 09:58 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany) 21 maja 2026 09:58 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany) 21 maja 2026 09:58 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany) 21 maja 2026 09:58 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zgloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 21 maja 2026 09:58 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [stwiobr.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 21 maja 2026 09:58 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [opis_przedmiotu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 21 maja 2026 09:58 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [projekt_zagospodarowania_terenu.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 21 maja 2026 09:58 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [projekt-opis_techniczny_-990m.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 21 maja 2026 09:58 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [przedmiar_robot.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 21 maja 2026 09:58 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_8_do_swz_-_wzor_umowy..pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 21 maja 2026 09:58 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [swz__18.05.2026r.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 21 maja 2026 09:58 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 21 maja 2026 09:58 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [przekroj_drogi.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 21 maja 2026 09:58 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo – etap II

    Realizacja robót budowlanych związanych z przebudową drogi gminnej w miejscowości Gąsewo (etap II).

Dokumenty (14)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo – etap II — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne