Sukcesywna dostawa kruszywa w 2026 roku

Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Bodzanów, Bodzanów (województwo mazowieckie)

Budżet gminy Bodzanów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie dotyczy sukcesywnej dostawy kruszywa w 2026 roku. Dokumentacja zawiera podział na dwie części (I i II), jednak treść załączników z opisem przedmiotu zamówienia nie została udostępniona w tekście źródłowym. Postępowanie jest na etapie zakończenia (wybrano ofertę, ogłoszono wynik).

Treść ogłoszenia

Strona główna Przetargi Sukcesywna dostawa kruszywa w 2026 roku Przetargi Dostawa i montaż wyposażenia żłobka w Nowym Miszewie Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo – etap II Sukcesywna dostawa kruszywa w 2026 roku Załączniki Załącznik nr 7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części I i II . 273.36 KB pdf Pobierz Załacznik nr 8 do SWZ - Wzór umowy. 332.08 KB pdf Pobierz SWZ (27.04.2026r) 521.58 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o zamówieniu BZP 116.76 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert (07.05.2026r) kruszywo 446.13 KB pdf Pobierz Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty ( strona postępowania) 343.08 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o wyniku postępowania 84.46 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 29 kwietnia 2026 11:14 Dokument wprowadzony do BIP przez: Martyna Ogieniewska Ilość wyświetleń: 509 29 maja 2026 13:03 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyniku_postepowania.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 21 maja 2026 09:33 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty__strona_postepowania.p df] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 08 maja 2026 11:48 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_07.05.2026r_kruszywo.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 29 kwietnia 2026 11:15 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 29 kwietnia 2026 11:15 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 29 kwietnia 2026 11:15 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 29 kwietnia 2026 11:14 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 29 kwietnia 2026 11:14 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [swz_27.04.2026r.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 29 kwietnia 2026 11:14 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_8_do_swz_-_wzor_umowy..pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 29 kwietnia 2026 11:14 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz_-_opis_przedmiotu_zamowienia_dla_czesci_i_i_ii_ ..pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 29 kwietnia 2026 11:14 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Część I

    Dostawa kruszywa w 2026 roku.

  2. Część 2: Część II

    Dostawa kruszywa w 2026 roku.

Dokumenty (7)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.