Dostawa i montaż wyposażenia żłobka w Nowym Miszewie
Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Bodzanów, Bodzanów (województwo mazowieckie)
Budżet gminy Bodzanów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Nowy Miszew
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa oraz montaż wyposażenia dla żłobka w Nowym Miszewie. Zakres obejmuje wyposażenie wielu pomieszczeń: sal zabaw (nr 1 i 2, sala adaptacyjna), sali sensorycznej, kuchni (zastawa i ciąg technologiczny), łazienek, wózkowni, gabinetów (dyrekcji, pielęgniarki), pomieszczeń socjalnych i porządkowych oraz sprzętu komputerowego i multimedialnego.
Kluczowe wymagania
- Złożenie oświadczeń o aktualności
- Złożenie wykazu wykonanych dostaw
- Złożenie oświadczeń dotyczących podmiotów trzecich/grupy kapitałowej (jeśli dotyczy)
Treść ogłoszenia
Strona główna Przetargi Dostawa i montaż wyposażenia żłobka w Nowym Miszewie Przetargi Przebudowa drogi gminnej nr 290247W w Bodzanowie. Sukcesywna dostawa kruszywa w 2026 roku Dostawa i montaż wyposażenia żłobka w Nowym Miszewie Załączniki Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór umowy 392.43 KB pdf Pobierz Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia 340.15 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o zamówieniu BZP 112.45 KB pdf Pobierz Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o aktualności 31.09 KB docx Pobierz Załącznik nr 6 - Wykaz wykonanych dostaw 91 KB doc Pobierz Załącznik nr 5- Oświadczenie Wykonawcy grupa kapitałowa 90 KB doc Pobierz Załącznik nr 4a - Oświadczenie Wykonawcy wspólnie 90 KB doc Pobierz Załącznik nr 4 - Zobowiązanie podmiot 97.5 KB doc Pobierz Załącznik nr 3d - Oświadczenie Wykonawcy podmiot 97.5 KB doc Pobierz Załącznik nr 3c- Oświadczenie Wykonawcy wspólnie 109 KB doc Pobierz Załącznik nr 3 a,b - Oświadczenie Wykonawcy 108.5 KB doc Pobierz Załącznik nr 2 - Formularz oferty 116.5 KB doc Pobierz Załącznik do formularza oferty cz.VII ( ceny jednostkowe ) - wyposażenie kuchni zastawa 34.5 KB xls Pobierz Załącznik do formularza oferty cz.IV ( ceny jednostkowe ) - sala sensoryczna 32 KB xls Pobierz Załącznik do formularza oferty cz. XI ( ceny jednostkowe ) 39 KB xls Pobierz Załącznik do formularza oferty cz. X ( ceny jednostkowe ) - łazienka dzieci 32.5 KB xls Pobierz Załącznik do formularza oferty cz. VIII ( ceny jednostkowe ) - wózkownia 31 KB xls Pobierz Załącznik do formularza oferty cz. VI ( ceny jednostkowe ) - wc niepełnosprawni i rodzice 31.5 KB xls Pobierz Załącznik do formularza oferty cz. V ( ceny jednostkowe ) - sprzęt komputerowy i multimedialny 124.5 KB xls Pobierz Załącznik do formularza oferty cz. IX ( ceny jednostkowe ) - zabawki sala nr 2 39 KB xls Pobierz Załącznik do formularza ofertowego cz.I ( ceny jednostkowe). 297 KB doc Pobierz Załacznik do formularza oferty cz.III ( ceny jednostkowe ) - sala nr 2 106 KB xls Pobierz Załacznik do formularza oferty cz.II( ceny jednostkowe ) - sala nr 1 2.19 MB xls Pobierz kuchnia wyposażenie ciągu technologicznego 237.89 KB pdf Pobierz Kopia zabawki sala nr 2 1 MB pdf Pobierz Kopia zabawki sala nr 1 1 MB pdf Pobierz Kopia wyposażenie kuchni zastawa 332.45 KB pdf Pobierz Kopia wózkownia 258.17 KB pdf Pobierz Kopia wc niepełnosprawni i rodzice 280.88 KB pdf Pobierz Kopia sprzęt komputerowy i multimedialny 524.99 KB pdf Pobierz Kopia sala sensoryczna 463.74 KB pdf Pobierz Kopia sala nr 2 390.39 KB pdf Pobierz Kopia sala nr 1 522.14 KB pdf Pobierz Kopia sala adaptacyjna 439.28 KB pdf Pobierz Kopia pomieszczenie socjalne 311.46 KB pdf Pobierz Kopia pomieszczenie porządkowe 290.52 KB pdf Pobierz Kopia łazienka dzieci 344.19 KB pdf Pobierz Kopia gabinet pielęgniarski 335.94 KB pdf Pobierz Kopia gabinet dyrekcji 291.28 KB pdf Pobierz SWZ 488.12 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia na BZP 35.33 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o zmianie terminu składania ofert oraz wydłużeniu terminu związania ofertą.(16.04.2026r) 308.78 KB pdf Pobierz Odpowiedź nr.1 na pytania do SWZ ( 21.04.2026r) 150.46 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o zmianie terminu składania ofert oraz wydłużeniu terminu związania ofertą.(21.04.2026r) (003) 311.33 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia BZP ( nr 2 ) 35.33 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert .(24.04.2026r) (003) 769.37 KB pdf Pobierz Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (strona postępowania) 348.4 KB pdf Pobierz Informacja o ponownym wyborze najkorzystniejszej oferty (strona postępowania)22.05.2026r. 353.86 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o wyniku postępowania BZP 63.72 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 kwietnia 2026 08:22 Dokument wprowadzony do BIP przez: Martyna Ogieniewska Ilość wyświetleń: 545 11 czerwca 2026 09:56 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyniku_postepowania_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 22 maja 2026 15:15 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 22 maja 2026 15:15 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) więcej » 22 maja 2026 15:15 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [informacja_o_ponownym_wyborze_najkorzystniejszej_oferty_strona_postep owania22.05.2026r..pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 14 maja 2026 11:59 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty_strona_postepowania.pd f] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 27 kwietnia 2026 09:41 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_.24.04.2026r_003.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 21 kwietnia 2026 10:17 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 21 kwietnia 2026 10:17 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 21 kwietnia 2026 10:16 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 21 kwietnia 2026 10:16 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 21 kwietnia 2026 10:15 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 21 kwietnia 2026 10:15 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 21 kwietnia 2026 10:15 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [odpowiedz_nr.1_na_pytania_do_swz__21.04.2026r.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 21 kwietnia 2026 10:15 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia_bzp__nr_2_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 21 kwietnia 2026 10:15 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_zmianie_terminu_skladania_ofert_oraz_wydluzeniu_termi nu_zwiazania_oferta.21.04.2026r_003.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 16 kwietnia 2026 12:07 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 16 kwietnia 2026 11:57 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 16 kwietnia 2026 11:57 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_zmianie_terminu_skladania_ofert_oraz_wydluzeniu_termi nu_zwiazania_oferta.16.04.2026r.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 16 kwietnia 2026 11:56 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia_na_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 16 kwietnia 2026 08:35 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 16 kwietnia 2026 08:35 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 16 kwietnia 2026 08:34 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [swz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 10 kwietnia 2026 08:49 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kopia_gabinet_dyrekcji.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kopia_gabinet_pielegniarski.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kopia_lazienka_dzieci.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kopia_pomieszczenie_porzadkowe.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kopia_pomieszczenie_socjalne.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kopia_sala_adaptacyjna.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kopia_sala_nr_1.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kopia_sala_nr_2.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kopia_sala_sensoryczna.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kopia_sprzet_komputerowy_i_multimedialny.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kopia_wc_niepelnosprawni_i_rodzice.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kopia_wozkownia.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kopia_wyposazenie_kuchni_zastawa.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kopia_zabawki_sala_nr_1.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kopia_zabawki_sala_nr_2.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [kuchnia_wyposazenie_ciagu_technologicznego.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_do_formularza_oferty_cz.ii_ceny_jednostkowe__-_sala_nr_1.xl s] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_do_formularza_oferty_cz.iii__ceny_jednostkowe__-_sala_nr_2. xls] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_do_formularza_ofertowego_cz.i__ceny_jednostkowe..doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_do_formularza_oferty_cz._ix__ceny_jednostkowe__-_zabawki_sa la_nr_2.xls] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_do_formularza_oferty_cz._v__ceny_jednostkowe__-_sprzet_komp uterowy_i_multimedialny.xls] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_do_formularza_oferty_cz._vi__ceny_jednostkowe__-_wc_niepeln osprawni_i_rodzice.xls] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_do_formularza_oferty_cz._viii__ceny_jednostkowe__-_wozkowni a.xls] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_do_formularza_oferty_cz._x__ceny_jednostkowe__-_lazienka_dz ieci.xls] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_do_formularza_oferty_cz._xi__ceny_jednostkowe_.xls] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_do_formularza_oferty_cz.iv__ceny_jednostkowe__-_sala_sensor yczna.xls] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_do_formularza_oferty_cz.vii__ceny_jednostkowe__-_wyposazeni e_kuchni_zastawa.xls] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2_-_formularz_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3_ab_-_oswiadczenie_wykonawcy.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3c-_oswiadczenie_wykonawcy_wspolnie.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3d_-_oswiadczenie_wykonawcy_podmiot.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4_-_zobowiazanie_podmiot.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4a_-_oswiadczenie_wykonawcy_wspolnie.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5-_oswiadczenie_wykonawcy_grupa_kapitalowa.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_-_wykaz_wykonanych_dostaw.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:47 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz_-_oswiadczenie_o_aktualnosci.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:22 ( Martyna Ogieniewska ) - Usunięcie załącznika [zalaczniki_do_swz_-_wersja_edytowalna..7z] z dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:22 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:22 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_do_swz_-_opis_przedmiotu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:22 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_8_do_swz_-_wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:22 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalaczniki_do_swz_-_wersja_edytowalna..7z] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 10 kwietnia 2026 08:22 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa i montaż wyposażenia żłobka w Nowym Miszewie
Kompleksowa dostawa i montaż wyposażenia pomieszczeń żłobka (sale, kuchnia, łazienki, gabinety, sprzęt IT).
Dokumenty (49)
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.