Przebudowa drogi gminnej nr 290247W w Bodzanowie
Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Bodzanów, Bodzanów (województwo mazowieckie)
Budżet gminy Bodzanów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Bodzanów, droga gminna nr 290247W
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 290247W w Bodzanowie. Dokumentacja zawiera przedmiary robót (dofinansowane i niekwalifikowane), STWiORB oraz dokumentację projektową. Postępowanie jest na etapie zakończenia (widoczna informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty i ogłoszenie o wyniku).
Kluczowe wymagania
- Wymagane zaświadczenie Starosty Płockiego
- Postępowanie zakończone (wybrano ofertę)
Treść ogłoszenia
Strona główna Przetargi Przebudowa drogi gminnej nr 290247W w Bodzanowie. Przetargi Odbiór i zagospodarowanie odpadów powstających w procesach technologicznych w oczyszczalniach ścieków na terenie Miasta i Gminy Bodzanów w 2026 r. Dostawa i montaż wyposażenia żłobka w Nowym Miszewie Przebudowa drogi gminnej nr 290247W w Bodzanowie. Załączniki Załącznik nr 8 do SWZ - wzór umowy 369.21 KB pdf Pobierz Załacznik nr 10 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia 257.58 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o zamówieniu BZP 117.22 KB pdf Pobierz SWZ ( 09.03.2026r) 528.06 KB pdf Pobierz 1 zaświadczenie Starosty Płockiego 1.76 MB pdf Pobierz 8 SOR DG290247 Wolności 1020.64 KB pdf Pobierz 7 STWIORB Wolności Bodzanów 1.3 MB pdf Pobierz 5 PRZEDMIAR Wolności 27 02 2026 NIEKWALIFIKOWANE 107.64 KB pdf Pobierz 6 ZJAZD dz 621 165.11 KB pdf Pobierz 4 PRZEDMIAR Wolności 27 02 2026 DOFINANSOWANIE 115.83 KB pdf Pobierz 2 MATERIAŁY DO ZGŁOSZENIA Wolności 19.18 MB pdf Pobierz Załącznik nr 9 do SWZ 16.8 KB docx Pobierz Załącznik nr 7 do SWZ 17.51 KB docx Pobierz Załącznik nr 6 do SWZ 17.3 KB docx Pobierz Załącznik nr 5 do SWZ 18.72 KB docx Pobierz Załącznik nr 4 do SWZ 20.58 KB docx Pobierz Załącznik nr 3d do SWZ 21.86 KB docx Pobierz Załącznik nr 3c do SWZ 20.95 KB docx Pobierz Załącznik nr 3b do SWZ 20.23 KB docx Pobierz Załącznik nr 3a do SWZ 22.16 KB docx Pobierz Załącznik nr 1 do SWZ 20.99 KB docx Pobierz Poprawa oczywistej omyłki pisarskiej w SWZ 179.14 KB pdf Pobierz Odpowiedź nr.1 na pytania do SWZ ( 23.03.2026r) 145.52 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert .(26.03.2026r) 415 KB pdf Pobierz Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty ( strona postępowania) 335.66 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o wyniku postępowania BZP 64.02 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 11 marca 2026 10:19 Dokument wprowadzony do BIP przez: Martyna Ogieniewska Ilość wyświetleń: 598 24 kwietnia 2026 11:34 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 24 kwietnia 2026 11:34 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 24 kwietnia 2026 11:33 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) więcej » 24 kwietnia 2026 11:33 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyniku_postepowania_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 16 kwietnia 2026 14:24 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 16 kwietnia 2026 14:24 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 16 kwietnia 2026 14:24 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty__strona_postepowania.p df] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 marca 2026 14:45 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 marca 2026 14:45 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 26 marca 2026 14:45 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_.26.03.2026r.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 24 marca 2026 07:54 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 24 marca 2026 07:54 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 24 marca 2026 07:54 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [odpowiedz_nr.1_na_pytania_do_swz__23.03.2026r.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 19 marca 2026 11:55 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [poprawa_oczywistej_omylki_pisarskiej_w_swz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 11 marca 2026 10:28 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 11 marca 2026 10:28 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_do_swz.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:28 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3a_do_swz.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:28 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3b_do_swz.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:28 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3c_do_swz.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:28 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3d_do_swz.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:28 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4_do_swz.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:28 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:28 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:28 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:28 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_9_do_swz.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:26 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [2_materialy_do_zgloszenia_wolnosci.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:26 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [4_przedmiar_wolnosci_27_02_2026_dofinansowanie.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:26 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [6_zjazd_dz_621.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:26 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [5_przedmiar_wolnosci_27_02_2026_niekwalifikowane.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:26 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [7_stwiorb_wolnosci_bodzanow.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:26 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [8_sor_dg290247_wolnosci.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:25 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [1_zaswiadczenie_starosty_plockiego.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:23 ( Martyna Ogieniewska ) - Usunięcie załącznika [zalaczniki_do_swz_-_wersja_edytowalna.7z] z dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:23 ( Martyna Ogieniewska ) - Usunięcie załącznika [zalacznik_nr_2_do_swz_-_dokumentacja_projetowa_przedmiary_robot..7z] z dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:19 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [swz__09.03.2026r.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:19 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:19 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_10_do_swz_-_opis_przedmiotu_zamowienia_.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:19 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2_do_swz_-_dokumentacja_projetowa_przedmiary_robot..7z] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:19 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_8_do_swz_-_wzor_umowy_.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:19 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [zalaczniki_do_swz_-_wersja_edytowalna.7z] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 11 marca 2026 10:19 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Przebudowa drogi gminnej nr 290247W w Bodzanowie
Roboty budowlane związane z przebudową drogi gminnej nr 290247W w Bodzanowie.
Dokumenty (26)
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.