Budowa żłobka w Nowym Miszewie
Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Bodzanów, Bodzanów (województwo mazowieckie)
Budżet gminy Bodzanów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Nowy Miszew
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest budowa obiektu budowlanego – żłobka w miejscowości Nowy Miszew. Dokumentacja zawiera projekt budowlany (PZT i PT), przedmiar robót oraz decyzję administracyjną. Postępowanie zostało zakończone wyborem najkorzystniejszej oferty w dniu 24.09.2025 r.
Treść ogłoszenia
Strona główna Przetargi Budowa żłobka w Nowym Miszewie Przetargi ZAKUP I MONTAŻ LAMP SOLARNYCH NA TERENIE MIASTA I GMINY BODZANÓW (WR) Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie – Działkach (budynek szatniowo-sanitarny) WR2 Budowa żłobka w Nowym Miszewie Załączniki Ogłoszenie o zamówieniu BZP 110.8 KB pdf Pobierz SWZ 1011.62 KB pdf Pobierz Załącznik nr 1,2,3a,3b,3c,2d,4,5,6,7. 71.74 KB docx Pobierz Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór umowy 463.62 KB pdf Pobierz Załącznik nr 9 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia 692.93 KB pdf Pobierz Załącznik nr 12 do SWZ - przedmiar robót 1.7 MB pdf Pobierz Załącznik nr 14 do SWZ - Decyzja. 1.01 MB pdf Pobierz Załącznik nr 10 do SWZ 01. PROJEKT BUDOWLANY PZT AB 61.57 MB 7z Pobierz Załącznik nr 11 do SWZ 02. PROJEKT BUDOWLANY PT 65.71 MB 7z Pobierz Załącznik nr 13 do SWZ - Wizualizacja 3.96 MB 7z Pobierz Załącznik nr 12 do SWZ - przedmiar robót KNR 1.91 MB pdf Pobierz Pytania i odpowiedzi do treści SWZ 438.18 KB pdf Pobierz Informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zadania 450.67 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert 655.09 KB pdf Pobierz Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty -24.09.2025r. 259.3 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o wyniku postępowania BZP (004) 46.34 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wytworzenia dokumentu: 26.08.2025 Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 26 sierpnia 2025 18:53 Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Lenkiewicz Ilość wyświetleń: 1035 03 października 2025 12:46 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 03 października 2025 12:45 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 03 października 2025 12:44 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyniku_postepowania_bzp_004.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 24 września 2025 15:11 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 24 września 2025 15:11 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 24 września 2025 15:09 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty_-24.09.2025r..pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 11 września 2025 17:12 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Usunięcie załącznika [sprostowanie.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany) 11 września 2025 16:09 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 11 września 2025 16:09 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [sprostowanie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 11 września 2025 11:59 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [informacja_o_kwocie_jaka_zamawiajacy_zamierza_przeznaczyc_na_realizac je_zadania_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 05 września 2025 14:15 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [pytania_i_odpowiedzi_do_tresci_swz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 01 września 2025 12:07 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_12_do_swz__przedmiar_robot_knr.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 sierpnia 2025 18:59 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_13_do_swz__wizualizacja.7z] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 sierpnia 2025 18:59 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_11_do_swz_02_projekt_budowlany_pt.7z] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 sierpnia 2025 18:58 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_10_do_swz_01_projekt_budowlany_pzt_ab.7z] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 sierpnia 2025 18:56 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_14_do_swz__decyzja.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 sierpnia 2025 18:56 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_12_do_swz__przedmiar_robot.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 sierpnia 2025 18:55 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_9_do_swz__opis_przedmiotu_zamowienia_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 sierpnia 2025 18:55 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_8_do_swz__wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 sierpnia 2025 18:55 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_123a3b3c2d4567.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 sierpnia 2025 18:54 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [swz__.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 sierpnia 2025 18:54 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 sierpnia 2025 18:53 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (2)
Część 1: Budowa żłobka w Nowym Miszewie
Budowa obiektu budowlanego – żłobka.
Część 2: Budowa żłobka w Nowym Miszewie
Budowa obiektu budowlanego – żłobka.
Dokumenty (16)
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.