Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie – Działki

Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Bodzanów, Bodzanów (województwo mazowieckie)

Budżet gminy Bodzanów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Miejsce realizacji
Chodków – Działki
Status
unieważnione

Podsumowanie

Zamówienie dotyczy modernizacji infrastruktury sportowej w Chodkowie (Działki), obejmującej m.in. budynek szatniowo-sanitarny oraz zakup i dostawę grysu bazaltowego. Postępowanie zostało unieważnione (według rejestru zmian).

Treść ogłoszenia

Strona główna Przetargi Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach (3) Przetargi Zakup wraz z dostawą grysu bazaltowego Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie – Działkach (budynek szatniowo-sanitarny) Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach (3) Załączniki Ogłoszenie o zamówieniu BZP 106.51 KB pdf Pobierz SWZ 871.83 KB pdf Pobierz Załącznik nr 1,2,3a,3b,3c,3d,4,5,6,7 do SWZ wersje edytowalne. 32.55 KB docx Pobierz Zał nr 8 do SWZ - Projekt umowy 478.42 KB pdf Pobierz Załącznik nr 9 do SWZ - OPZ 616.16 KB pdf Pobierz Przedmiar 424.22 KB pdf Pobierz rys koncpcyjne 272.8 KB pdf Pobierz rys stan istniejący 277.63 KB pdf Pobierz zdjęcia budynku 45.4 MB rar Pobierz Informacja z otwarcia ofert 111.2 KB pdf Pobierz Informacja o kwocie 109.28 KB pdf Pobierz Informacja o unieważnieniu 126.57 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o wyniku postępowania 50.07 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wytworzenia dokumentu: 22.07.2025 Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 22 lipca 2025 19:44 Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Lenkiewicz Ilość wyświetleń: 833 07 sierpnia 2025 13:26 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyniku_postepowania_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 07 sierpnia 2025 13:15 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [informacja_o_uniewaznieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 07 sierpnia 2025 13:14 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [informacja_o_kwocie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 06 sierpnia 2025 14:31 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 22 lipca 2025 19:47 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zdjecia_budynku.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 22 lipca 2025 19:46 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [rys_stan_istniejacy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 22 lipca 2025 19:46 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [rys_koncpcyjne.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 22 lipca 2025 19:46 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [przedmiar.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 22 lipca 2025 19:46 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_9_do_swz__opz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 22 lipca 2025 19:45 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zal_nr_8_do_swz__projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 22 lipca 2025 19:45 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_123a3b3c3d4567_do_swz_wersje_edytowalne.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 22 lipca 2025 19:45 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [swz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 22 lipca 2025 19:44 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 22 lipca 2025 19:44 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie – Działki (budynek szatniowo-sanitarny)

    Modernizacja budynku szatniowo-sanitarnego w ramach infrastruktury sportowej.

  2. Część 2: Zakup wraz z dostawą grysu bazaltowego

    Dostawa grysu bazaltowego.

Dokumenty (13)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie – Działki — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne