Zakup wraz z dostawą grysu bazaltowego

Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Bodzanów, Bodzanów (województwo mazowieckie)

Budżet gminy Bodzanów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Status
unieważnione

Treść ogłoszenia

Strona główna Przetargi Zakup wraz z dostawą grysu bazaltowego Przetargi Zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach (3) Zakup wraz z dostawą grysu bazaltowego Załączniki Ogłoszenie o zamówieniu BZP 96.31 KB pdf Pobierz Załącznik nr 7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia 276.37 KB pdf Pobierz Załącznik nr 1,2,3,4,4a,4b,5,6,9 , do SWZ - werje edytowalne. 59.05 KB docx Pobierz SWZ 849.64 KB pdf Pobierz Załacznik nr 8 do SWZ - Wzór umowy. 623.43 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert (25 07 2025r) 728.74 KB pdf Pobierz Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty 748.58 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o unieważnieniu postęowania 426.29 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o wyniku postępowania BZP 52.26 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wytworzenia dokumentu: 17.07.2025 Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 17 lipca 2025 18:59 Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Lenkiewicz Ilość wyświetleń: 760 18 sierpnia 2025 20:04 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyniku_postepowania_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 18 sierpnia 2025 20:04 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_uniewaznieniu_posteowania.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 07 sierpnia 2025 14:03 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty__strona_posepowania__0 7082025r.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 25 lipca 2025 17:48 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_25_07_2025r.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 17 lipca 2025 19:02 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_8_do_swz__wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 17 lipca 2025 19:01 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [swz__.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 17 lipca 2025 19:01 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Usunięcie załącznika [swz__.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany) 17 lipca 2025 19:00 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_12344a4b569__do_swz__werje_edytowalne.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 17 lipca 2025 19:00 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__opis_przedmiotu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 17 lipca 2025 19:00 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [swz__.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 17 lipca 2025 18:59 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 17 lipca 2025 18:59 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Dokumenty (9)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zakup wraz z dostawą grysu bazaltowego — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne