Zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów
Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Bodzanów, Bodzanów (województwo mazowieckie)
Budżet gminy Bodzanów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Miasto i Gmina Bodzanów
- Status
- unieważnione
Podsumowanie
Postępowanie dotyczy zakupu oraz montażu lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów. Na podstawie załączonych dokumentów stwierdzono, że postępowanie zostało unieważnione (widoczne zawiadomienie o unieważnieniu oraz ogłoszenie o unieważnieniu).
Treść ogłoszenia
Strona główna Przetargi Zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów Przetargi Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach (2) Zakup wraz z dostawą grysu bazaltowego Zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów Załączniki Załącznik nr 7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 788.76 KB pdf Pobierz Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór umowy. 655.25 KB pdf Pobierz Załączniki nr 1,2,3,4,4a,4a,5,6 do SWZ- wersja edytowalna 122 KB doc Pobierz Ogłoszenie o zamówieniu 96.96 KB pdf Pobierz SWZ 796.06 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert 667.68 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania 506.41 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o unieważnieniu postępowania BZP 54.41 KB pdf Pobierz Wiadomość powiązana z Referaty Referat Planowania Rejestr zmian Data wytworzenia dokumentu: 16.07.2025 Dokument wytworzony przez: Referat Planowania Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 16 lipca 2025 22:26 Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Lenkiewicz Ilość wyświetleń: 818 13 sierpnia 2025 15:40 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_uniewaznieniu_postepowania_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 13 sierpnia 2025 15:40 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_uniewaznieniu_postepowania__13082025r_strona_posteowa nia_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 24 lipca 2025 20:43 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 16 lipca 2025 22:44 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [swz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 16 lipca 2025 22:43 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 16 lipca 2025 22:41 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalaczniki_nr_12344a4a56_do_swz_wersja_edytowalna.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 16 lipca 2025 22:32 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_8_do_swz__wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 16 lipca 2025 22:32 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__opis_przedmiotu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 16 lipca 2025 22:26 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów
Zakup oraz montaż oświetlenia solarnego na terenie gminy.
Dokumenty (8)
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.