Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach

Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Bodzanów, Bodzanów (województwo mazowieckie)

Budżet gminy Bodzanów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Chodków-Działki
Status
unieważnione

Podsumowanie

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach. Postępowanie zostało podzielone na trzy części. Część I została unieważniona. Część II i III są w toku lub zakończone etapem wyboru oferty. Dokumentacja obejmuje projekty budowlane, wykonawcze oraz przedmiary robót.

Treść ogłoszenia

Strona główna Przetargi Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach (2) Przetargi Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach Zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach (2) Załączniki Załącznik nr 8b do SWZ - Projekt umowy 478.52 KB pdf Pobierz Załącznik nr 8a do SWZ - Projekt umowy 479.67 KB pdf Pobierz Załącznik nr 8 do SWZ - Projekt umowy 480.02 KB pdf Pobierz Załącznik nr 11 do SWZ - OPZ cz III 540.54 KB pdf Pobierz Załącznik nr 10 do SWZ - OPZ cz II 544.53 KB pdf Pobierz Załącznik nr 9 do SWZ - OPZ cz I 615.06 KB pdf Pobierz SWZ 968.4 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o zamówieniu 81.2 KB pdf Pobierz Projekt Arch-Bud 2.26 MB pdf Pobierz Projekt Wykonawczy 647.73 KB pdf Pobierz mapa zagosp terenu 485.6 KB pdf Pobierz Projekt PB 1.64 MB pdf Pobierz przedmiar oświetlenie boiska 477.94 KB pdf Pobierz rys stan istniejący 277.63 KB pdf Pobierz rys koncpcyjne 272.8 KB pdf Pobierz Przedmiar 424.22 KB pdf Pobierz Zdjęcia budynku 45.37 MB zip Pobierz Poprawa oczywistej omyłki pisarskiej w SWZ 272.58 KB pdf Pobierz informacja o kwocie 465.14 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert 853.62 KB pdf Pobierz Poprawa oczywistej omyłki pisarskiej w informacji z otwarcia ofert 304.5 KB pdf Pobierz Informacja o unieważnieniu postępowania dla I części zadania 521.64 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o wyniku postępowania cz I -unieważnienie 44.46 KB pdf Pobierz Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty cz II 453.51 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert dodatkowych 302.81 KB pdf Pobierz Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dla części III zamówienia 841.11 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 25 czerwca 2025 20:48 Dokument wprowadzony do BIP przez: Radosław Drozdowski Ilość wyświetleń: 1153 14 sierpnia 2025 12:55 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty_cziii__14082025r.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 04 sierpnia 2025 14:54 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_dodatkowych.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 23 lipca 2025 16:26 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty_cz_ii_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 16 lipca 2025 18:15 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyniku_postepowania_cz_i_uniewaznienie_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 16 lipca 2025 18:10 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [informacja_o_uniewaznieniu_postepowania_dla_i_czesci_zadania_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 14 lipca 2025 15:12 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [poprawa_oczywistej_omylki_pisarskiej_w_informacji_z_otwarcia_ofert.pd f] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 11 lipca 2025 18:10 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 11 lipca 2025 18:10 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [informacja_o_kwocie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 10 lipca 2025 11:53 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [poprawa_oczywistej_omylki_pisarskiej_w_swz_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 27 czerwca 2025 11:36 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [zdjecia_budynku.zip] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 czerwca 2025 08:26 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [przedmiar.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 czerwca 2025 08:26 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [rys_koncpcyjne.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 26 czerwca 2025 08:26 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [rys_stan_istniejacy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 25 czerwca 2025 20:49 ( Radosław Drozdowski ) - Opublikowanie dokumentu. 25 czerwca 2025 20:49 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [przedmiar_oswietlenie_boiska.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 25 czerwca 2025 20:49 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [projekt_pb.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 25 czerwca 2025 20:49 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [mapa_zagosp_terenu.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 25 czerwca 2025 20:49 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [projekt_wykonawczy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 25 czerwca 2025 20:49 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [projekt_arch-bud.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 25 czerwca 2025 20:49 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [ogoszenie_o_zamowieniu_.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 25 czerwca 2025 20:48 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [swz.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 25 czerwca 2025 20:48 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_9_do_swz_-_opz_cz_i.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 25 czerwca 2025 20:48 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_10_do_swz_-_opz_cz_ii_.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 25 czerwca 2025 20:48 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_11_do_swz_-_opz_cz_iii.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 25 czerwca 2025 20:48 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_8_do_swz_-_projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 25 czerwca 2025 20:48 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_8a_do_swz_-_projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 25 czerwca 2025 20:48 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie załącznika [zaacznik_nr_8b_do_swz_-_projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 25 czerwca 2025 20:48 ( Radosław Drozdowski ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (3)

  1. Część 1: Część I - nieokreślona (unieważniona)

    Część zamówienia, która została unieważniona.

  2. Część 2: Część II - nieokreślona

    Część zamówienia dotycząca modernizacji infrastruktury.

  3. Część 3: Część III - nieokreślona

    Część zamówienia dotycząca modernizacji infrastruktury.

Dokumenty (26)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne