Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach
Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Bodzanów, Bodzanów (województwo mazowieckie)
Budżet gminy Bodzanów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Chodków-Działki
- Status
- unieważnione
Podsumowanie
Postępowanie dotyczące modernizacji infrastruktury sportowej w miejscowości Chodków-Działki. Na podstawie dostępnych informacji w rejestrze zmian, postępowanie zostało unieważnione (zawiadomienie o unieważnieniu z dnia 06.06.2025).
Treść ogłoszenia
Strona główna Przetargi Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach Przetargi Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo - etap I Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach (2) Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach Załączniki ogłoszenie o zamówieniu 115.64 KB pdf Pobierz SWZ 848.15 KB pdf Pobierz zał. nr 8 do SWZ - wzór umowy 478.72 KB pdf Pobierz zał. nr 9 do SWZ - OPZ 444.06 KB pdf Pobierz rys koncpcyjne 272.8 KB pdf Pobierz rys stan istniejący 277.63 KB pdf Pobierz zdjęcia budynku 45.4 MB rar Pobierz Przedmiar 424.22 KB pdf Pobierz informacja o kwocie 466.33 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert 472.63 KB pdf Pobierz Zawiadomienie o unieważnieniu 457 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 16 maja 2025 14:36 Dokument wprowadzony do BIP przez: Magdalena Czernicka Ilość wyświetleń: 1100 06 czerwca 2025 10:21 ( Daniel Witkowski ) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_uniewaznieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 02 czerwca 2025 13:01 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 02 czerwca 2025 11:48 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [informacja_o_kwocie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 16 maja 2025 14:42 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 16 maja 2025 14:41 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [przedmiar.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 16 maja 2025 14:41 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [zdjecia_budynku.rar] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 16 maja 2025 14:39 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [rys_stan_istniejacy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 16 maja 2025 14:39 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [rys_koncpcyjne.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 16 maja 2025 14:39 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [za._nr_9_do_swz_-_opz.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 16 maja 2025 14:38 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [za._nr_8_do_swz_-_wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 16 maja 2025 14:38 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [swz.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 16 maja 2025 14:38 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [ogoszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 16 maja 2025 14:36 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach
Prace związane z modernizacją infrastruktury sportowej w miejscowości Chodków-Działki.
Dokumenty (11)
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.