Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo - etap I

Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Bodzanów, Bodzanów (województwo mazowieckie)

Budżet gminy Bodzanów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
m. Gąsewo
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie dotyczy przebudowy drogi gminnej w miejscowości Gąsewo (etap I). Na podstawie załączników wynika, że postępowanie jest już zakończone (opublikowano informację o wyborze najkorzystniejszej oferty oraz ogłoszenie o wykonaniu umowy).

Treść ogłoszenia

Strona główna Przetargi Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo - etap I Przetargi Rozbudowa, przebudowa i modernizacja świetlicy wiejskiej w Archutówku Modernizacja infrastruktury sportowej w Chodkowie-Działkach Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo - etap I Załączniki ogłoszenie o zamówieniu 112.66 KB pdf Pobierz SWZ 669.93 KB pdf Pobierz wzór umowy - zał. nr. 8 do SWZ 470.86 KB pdf Pobierz OPZ - zał. nr 10 do SWZ 200.55 KB pdf Pobierz Dokumentacja 4.65 MB rar Pobierz Pytania i odpowiedzi 635.32 KB rar Pobierz informacja o kwocie 460.39 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert 468.38 KB pdf Pobierz Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty. 863.36 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o wykonaniu umowy BZP 38.11 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 07 maja 2025 16:05 Dokument wprowadzony do BIP przez: Magdalena Czernicka Ilość wyświetleń: 957 20 sierpnia 2025 08:39 ( Katarzyna Lenkiewicz ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wykonaniu_umowy_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 17 czerwca 2025 12:08 ( Daniel Witkowski ) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty..pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 22 maja 2025 13:11 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 22 maja 2025 11:38 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [informacja_o_kwocie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 19 maja 2025 22:27 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [pytania_i_odpowiedzi.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 07 maja 2025 16:07 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 07 maja 2025 16:07 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [dokumentacja.rar] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 07 maja 2025 16:06 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [opz_-_za._nr_10_do_swz.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 07 maja 2025 16:06 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [wzor_umowy_-_za._nr._8_do_swz.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 07 maja 2025 16:06 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [swz.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 07 maja 2025 16:06 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [ogoszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 07 maja 2025 16:05 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo - etap I

    Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej w miejscowości Gąsewo (etap I).

Dokumenty (10)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo - etap I — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne