Dostawa kruszywa naturalnego łamanego typu dolomit z transportem do utwardzenia i remontu dróg gminnych
Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Bodzanów, Bodzanów (województwo mazowieckie)
Budżet gminy Bodzanów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- drogi gminne (w tym m. Gąsewo)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszywa naturalnego (dolomit łamany) wraz z transportem. Realizacja ma na celu utwardzenie i remont dróg gminnych w ramach zadań z funduszu sołeckiego oraz bieżącego utrzymania dróg w 2025 roku. Dokumentacja wskazuje na zakończone postępowanie (obecne są informacje o wyborze oferty i zmianach umów).
Treść ogłoszenia
Strona główna Przetargi Rozbudowa, przebudowa i modernizacja świetlicy wiejskiej w Archutówku Przetargi Dostawa kruszywa naturalnego łamanego typu dolomit z transportem do utwardzenia i remontu dróg gminnych w ramach realizacji zadań z funduszu sołeckiego oraz bieżącego utrzymania dróg w 2025 roku Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo - etap I Rozbudowa, przebudowa i modernizacja świetlicy wiejskiej w Archutówku Załączniki informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty 639.78 KB pdf Pobierz Informacja z otwarcia ofert 189.3 KB pdf Pobierz informacja o kwocie 618.56 KB pdf Pobierz pytania odpowiedzi 199.93 KB pdf Pobierz dokumentacja 3.64 MB zip Pobierz OPZ - zał. nr 9 do SWZ 373.51 KB pdf Pobierz wzór umowy - zał nr 8 do SWZ 817.63 KB pdf Pobierz SWZ 845.15 KB pdf Pobierz ogłoszenie o zamówieniu 116.81 KB pdf Pobierz Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty 977.62 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o zmianie umowy BZP nr. 1 57.56 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o zmianie umowy BZP nr 2 58.02 KB pdf Pobierz Ogłoszenie o wykonaniu umowy 63.44 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 24 kwietnia 2025 14:45 Dokument wprowadzony do BIP przez: Magdalena Czernicka Ilość wyświetleń: 1017 28 października 2025 09:01 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 28 października 2025 09:01 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 28 października 2025 09:01 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wykonaniu_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 15 października 2025 14:37 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 15 października 2025 14:36 ( Martyna Ogieniewska ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 15 października 2025 14:36 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zmianie_umowy_bzp_nr_2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 15 października 2025 14:36 ( Martyna Ogieniewska ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zmianie_umowy_bzp_nr._1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 czerwca 2025 10:21 ( Daniel Witkowski ) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty_-_sprostowanie_omyki_p isarskiej..pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 27 maja 2025 11:28 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 27 maja 2025 11:28 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 27 maja 2025 11:28 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 27 maja 2025 11:28 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 27 maja 2025 11:28 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 27 maja 2025 11:28 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 27 maja 2025 11:28 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 27 maja 2025 11:28 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 27 maja 2025 11:27 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 09 maja 2025 14:59 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 09 maja 2025 14:59 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 09 maja 2025 14:59 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 09 maja 2025 14:59 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 09 maja 2025 14:59 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 09 maja 2025 14:59 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 09 maja 2025 14:59 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 09 maja 2025 14:58 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 09 maja 2025 10:32 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 09 maja 2025 10:32 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 09 maja 2025 10:32 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 09 maja 2025 10:32 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 09 maja 2025 10:32 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 09 maja 2025 10:32 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 09 maja 2025 10:32 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [informacja_o_kwocie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 maja 2025 14:29 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 06 maja 2025 14:29 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 06 maja 2025 14:29 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 06 maja 2025 14:29 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 06 maja 2025 14:29 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany) 06 maja 2025 14:29 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [pytania_odpowiedzi.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 24 kwietnia 2025 14:47 ( Magdalena Czernicka ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 24 kwietnia 2025 14:46 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [ogoszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 24 kwietnia 2025 14:46 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [swz.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 24 kwietnia 2025 14:46 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [wzor_umowy_-_za_nr_8_do_swz.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 24 kwietnia 2025 14:46 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [opz_-_za._nr_9_do_swz.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 24 kwietnia 2025 14:46 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie załącznika [dokumentacja.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 24 kwietnia 2025 14:45 ( Magdalena Czernicka ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa kruszywa naturalnego łamanego typu dolomit z transportem
Dostawa kruszywa dolomitowego wraz z transportem do utwardzenia i remontu dróg gminnych.
Dokumenty (13)
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
- Otwórz w nowym oknie
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.