Zakup i dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu używanej koparki kołowej

Zamawiający: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Wrocław

Data publikacji

Treść ogłoszenia

"Zakup i dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu używanej koparki kołowej" OGŁOSZENIE Ogłoszenie o postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z postanowieniami Regulaminu udzielania zamówień sektorowych w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Wolinie o wartości nieprzekraczającej progów unijnych określonych w art. 15 dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/25/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie udzielania zamówień przez podmioty działające w sektorach gospodarki wodnej, energetyki, transportu i usług pocztowych, uchylającej dyrektywę 2004/17/WE (Dz. Urz. UE L 94 z 28.03.2014, str. 243, z zm.) na ,,Zakup i dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu używanej koparki kołowej” Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: ,,Zakup i dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu używanej koparki kołowej” Termin i miejsce do składania ofert - ZMIENIONO Oferty należy składać w sekretariacie Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. ul. Adama Mickiewicza 2d, 72-510 Wolin do dnia: przed zmianą 20.08.2026 r. do godz. 11:00. - po zmianie 26.08.2026 r. do godz. 11:00. Termin otwarcia ofert : ZMIENIONO Zamawiający otworzy oferty w dniu: przed zmianą 20.08.2026 r. o godz. 12:00 - po zmianie 26.08.2026 r. do godz. 12:00 . Wysokość wymaganego wadium: Oferta składana przez Wykonawcę musi być zabezpieczona wadium. Wykonawca przystępujący do przetargu zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości tj. 5 000,00 ( słownie: pięć tysięcy złotych 00/100 ). Osobą uprawnioną do porozumiewania się z dostawcą w sprawach technicznych jest – Magdalena Miętkiewicz, tel. 504-420-553, email: [adres e-mail dostępny w aplikacji] pełniąca nadzór ze strony Zamawiającego. Załączniki do pobrania Specyfikacja warunków zamówienia 1 Specyfikacja Przetargowa.pdf (PDF, 433KB) Po terminie otwarcia ofert 2026-08-12 13:23:04 433KB 24 razy 2 załącznik nr 1.doc (DOC, 272KB) Po terminie otwarcia ofert 2026-08-12 13:23:04 272KB 24 razy 3 załącznik nr 2.doc (DOC, 253KB) Po terminie otwarcia ofert 2026-08-12 13:23:04 253KB 26 razy 4 załącznik nr 3.doc (DOC, 256KB) Po terminie otwarcia ofert 2026-08-12 13:23:04 256KB 24 razy 5 załącznik nr 4.doc (DOC, 255KB) Po terminie otwarcia ofert 2026-08-12 13:23:04 255KB 26 razy Wyjaśnienia i zmiany SWZ 1 Odpowiedzi na pytania Wykonawców oraz zmiany w SWZ 18.08.2026.pdf (, ) 2026-08-18 13:32:19 2 razy 2 Specyfikacja Przetargowa po zmianie 18.08.2026 r..pdf (PDF, 433KB) 2026-08-18 13:32:19 433KB 25 razy 3 załącznik nr 3 po zmianie 18.08.2026 r..doc (DOC, 272KB) 2026-08-18 13:32:19 272KB 19 razy 4 Dokumenty finasowe 2025.pdf (PDF, 453KB) 2026-08-18 13:32:19 453KB 12 razy 5 II kwartał 2026.pdf (PDF, 622KB) 2026-08-18 13:32:19 622KB 14 razy 6 18_08_2026_13_39_06_Odpowiedzi na pytania Wykonawców oraz zmiany w SWZ 18.08.2026.pdf (PDF, 191KB) 2026-08-18 13:39:06 191KB 16 razy Informacja z otwarcia ofert 1 Protokół komisji z otwarcia ofert.pdf (PDF, 61.KB) 2026-08-26 13:59:44 61.KB 3 razy Wynik postępowania 1 Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (PDF, 53.KB) 2026-08-27 12:34:43 53.KB 5 razy Metadane - wyciąg z rejestru zmian Akcja Osoba Data Dodanie dokumentu: Magdalena Miętkiewicz 12-08-2026 13:22:22 Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Miętkiewicz 20-08-2026 Ostatnia aktualizacja: Magdalena Miętkiewicz 27-08-2026 12:34:43

Dokumenty (7)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień