Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych, magazynów energii i pomp ciepła
Zamawiający: URZĄD GMINY CIASNA, Ciasna
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Gmina Ciasna
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie obejmuje dostawę oraz montaż instalacji fotowoltaicznej, magazynów energii oraz pomp ciepła w dwóch budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Ciasna.
Treść ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych, magazynów energii i pomp ciepła dla dwóch budynków użyteczności publicznej znajdujących się na terenie Gminy Ciasna.
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych, magazynów energii i pomp ciepła
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej, magazynów energii oraz pomp ciepła w dwóch budynkach publicznych.
Dokumenty (13)
- załączniki edytowalnezip
- ogłoszenie o zamówieniupdf
- 2026.06.23 SWZ OZE Glinica Sieraków Śląśki-sigpdf
- PFU Rozwój energetyki rozproszonejpdf
- 2026.06.23 SWZ OZE Glinica Sieraków Śląski - korekta-sigpdf
- Odpowiedzi na pytania RGK.ID.271.2.2026-sigpdf
- ogłoszenie o zmianie ogłosznie OZEpdf
- Załączniki wersja edytowalna OZEzip
- 2026.07.07 SWZ OZE Glinica Sieraków Śląski - korekta 2-sigpdf
- Odpowiedzi na pytania 2 RGK.ID.271.2.2026-sigpdf
- Odpowiedzi na pytania 3 RGK.ID.271.2.2026-sigpdf
- ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2pdf
- 2026.07.10 unieważnienie postępowania OZE-sigpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.