Modernizacja komórek lokatorskich w Ogrodnikach
Zamawiający: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁOCHOWIE, Ostrówek (województwo mazowieckie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Ogrodniki
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane polegające na modernizacji komórek lokatorskich w miejscowości Ogrodniki. Postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego przez Gminę Łochów. Wartość zamówienia nie przekracza 170 000 zł netto.
Treść ogłoszenia
WOA.271.2.9.2026 Wersja strony w formacie XML A zmniejsz tekst na stronie A domyślna wielkość tekstu na stronie A powiększ tekst na stronie Szczegóły Zamówienie na Modernizacja komórek lokatorskich w Ogrodnikach Status zamówienia aktualne Nr sprawy WOA.271.2.9.2026 Zamawiający Gmina Łochów Tryb zamówienia zapytanie ofertowe Rodzaj zamówienia Roboty budowlane cena poniżej 170.000 zł Termin składania ofert 02.07.2026 godz. 10:00 Sposób składania ofert adres: e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Załączniki Ogłoszenie o zamówieniu pdf, 402 kB Metryczka dla załącznika Ogłoszenie o zamówieniu Wytworzył: Małgorzata Łotarska Odpowiedzialny za treść: Anna Kołodzejska Data wytworzenia: 24.06.2026 Opublikował w BIP: Anna Kołodziejska Data opublikowania: 24.06.2026 15:33 Liczba pobrań: 14 Załączniki do Ogłoszenia 7z, 795 kB Metryczka dla załącznika Załączniki do Ogłoszenia Wytworzył: Małgorzata Łotarska Odpowiedzialny za treść: Anna Kołodziejska Data wytworzenia: 24.06.2026 Opublikował w BIP: Anna Kołodziejska Data opublikowania: 24.06.2026 15:33 Liczba pobrań: 11 Metryczka Wytworzył: Małgorzata Łotarska Odpowiedzialny za treść: Anna Kołodziejska Data wytworzenia: 24.06.2026 Opublikował w BIP: Anna Kołodziejska Data opublikowania: 24.06.2026 15:33 Liczba wyświetleń: 78 Powiadom znajomego ajax-response Powiadom znajomego Twoje imię i nazwisko Pole wymagane * Twój adres e-mail Pole wymagane * Tytuł e-maila Pole wymagane * Adres e-mail znajomego Pole wymagane * Pytanie antyspamowe Podaj słownie wynik działania: 2 razy 3 Pole wymagane * * Pole wymagane Drukuj Zapisz do PDF Powiadom znajomego Metryczka
Części zamówienia (1)
Część 0: Modernizacja komórek lokatorskich w Ogrodnikach
Roboty budowlane związane z modernizacją komórek lokatorskich.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.