Wymiana napędów drzwi wejścia głównego Sądu Rejonowego w Białymstoku

Zamawiający: SĄD REJONOWY

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Białystok, Sąd Rejonowy w Białymstoku
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie ofertowe dotyczące wymiany napędów drzwi wejściowych w Sądzie Rejonowym w Białymstoku. Procedura prowadzona poza ustawą Prawo zamówień publicznych. Szczegóły techniczne zawarte w zapytaniu ofertowym i dokumentacji zdjęciowej.

Treść ogłoszenia

Wymiana napędów drzwiDrukujSąd Rejonowy w Białymstoku zaprasza do złożenia ofert w postępowaniu ofertowym na wymianę napędów drzwi wejścia głównego Sądu Rejonowego w Białymstoku.Nr postępowania ofertowego: G.262.19.2026Termin składania ofert ustalono na dzień 30 czerwca 2026r. godz. 10:00.PostępowanieNIEjest prowadzone w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych.Szczegóły w załącznikach.ZałącznikiZapytanie ofertowe(Plik pdf, 226.64 KB)Klauzula informacyjna(Plik pdf, 200.59 KB)Dokumentacja zdjęciowa(Plik pdf, 310.26 KB)Załącznik nr 1 - formularz ofertowy(Plik docx, 19.84 KB)Załącznik nr 2 - wzór umowy(Plik pdf, 150.64 KB)Załącznik nr 3 - rzut wiatrołapu(Plik pdf, 122.58 KB)MetryczkaSzczegółyUdostępniony przez:Michał GadomskiWytworzony przez:Kudzinowski Radosław(Kierownik Oddziału Gospodarczego)Udostępniony: 2026-06-24 14:01Wytworzony: 2026-06-24 14:01Poprawiono: 2026-06-24 14:01Odsłony: 44Historia zmianOpis zmianDataOsobaPorównajArtykuł został utworzony.Dodane załącznikiZapytanie ofertoweKlauzula informacyjnaDokumentacja zdjęciowaZałącznik nr 1 - formularz ofertowyZałącznik nr 2 - wzór umowyZałącznik nr 3 - rzut wiatrołapu2026-06-24 14:01Michał Gadomski

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Wymiana napędów drzwi wejścia głównego Sądu Rejonowego w Białymstoku

    Wymiana napędów drzwi wejścia głównego w budynku Sądu Rejonowego w Białymstoku.

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Wymiana napędów drzwi wejścia głównego Sądu Rejonowego w Białymstoku — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne