Świadczenie zarządzanej usługi bezpieczeństwa klasy EDR wraz z usługą SOC/MDR
Zamawiający: SP ZOZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY MSW W JELENIEJ GÓRZE, Jelenia Góra
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Jelenia Góra
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie zarządzanej usługi bezpieczeństwa klasy EDR połączonej z usługą SOC/MDR dla Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Jeleniej Górze. Tryb podstawowy bez negocjacji.
Treść ogłoszenia
Zamówienia publiczne wróć do wyszukiwarki subskrypcja metadane Tytuł zamówienia Świadczenie zarządzanej usługi bezpieczeństwa klasy EDR wraz z usługą SOC/MDR na rzecz SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Jeleniej Górze Rodzaj ogłoszenia Ogłoszenie o zamówieniu Tryb zamówienia tryb podstawowy bez negocjacji Województwo DOLNOŚLĄSKIE Powiat Jelenia Góra Miasto Jelenia Góra Ulica ul. Cieplicka Numer budynku 69/71 Data publikacji od 2026-06-25 Data publikacji do 2026-07-06 Termin składania ofert 2026-07-03
10:00 Numer ogłoszenia [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Świadczenie zarządzanej usługi bezpieczeństwa klasy EDR wraz z usługą SOC/MDR na rzecz SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Jeleniej Górze Załączniki Specyfikacja_Warunkow_Zamowienia.docx (40,03 KB) szczegóły Ogloszenie_o_zamowieniu.pdf (113,47 KB) szczegóły Zalacznik_nr_1.docx (17,79 KB) szczegóły Zalacznik_nr_2.docx (19,58 KB) szczegóły Specyfikacja_Warunkow_Zamowienia.pdf (588,97 KB) szczegóły Zalacznik_nr_3.docx (12,91 KB) szczegóły Zalacznik_nr_4.docx (20,08 KB) szczegóły Zalacznik_nr_5.docx (45,86 KB) szczegóły Zalacznik_nr_6.docx (14,08 KB) szczegóły Zalacznik_nr_7.docx (14,17 KB) szczegóły
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie zarządzanej usługi bezpieczeństwa klasy EDR wraz z usługą SOC/MDR
Dostarczenie i świadczenie zarządzanej usługi bezpieczeństwa klasy EDR oraz wsparcia SOC/MDR.
Dokumenty (18)
- Specyfikacja_Warunkow_Zamowienia.docxdocx
- Ogloszenie_o_zamowieniu.pdfpdf
- Zalacznik_nr_1.docxdocx
- Zalacznik_nr_2.docxdocx
- Specyfikacja_Warunkow_Zamowienia.pdfpdf
- Zalacznik_nr_3.docxdocx
- Zalacznik_nr_4.docxdocx
- Zalacznik_nr_5.docxdocx
- Zalacznik_nr_6.docxdocx
- Zalacznik_nr_7.docxdocx
- Wyjasnienia_SWZ_2.07.2026.pdf07
- Ogloszenie-o-zmianie-ogloszenia.pdfpdf
- Zalacznik_nr_5_po_zmianach_9.07.2026.docx07
- Wyjasnienia_tresci_SWZ_9.07.2026.pdf07
- Ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia9.07.2026.pdf07
- Ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia13.07.2026.pdf07
- Zalacznik_nr_5_po_zmianach_13.07.2026.docx07
- Wyjasnienia_tresci_SWZ_13.07.2026.pdf07
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.