Dostawa, wniesienie, montaż oraz uruchomienie wyposażenia kuchni szkolnej w Drwęczy

Zamawiający: Urząd Gminy Rzekuń, Rzekuń (województwo mazowieckie)

Budżet gminy Rzekuń 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Drwęcz
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wyposażenie kuchni szkolnej, pomieszczenia wydawania posiłków oraz zmywalni w Szkole Podstawowej w Drwęczy. Zakres obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie mebli ze stali nierdzewnej (stoły, szafki, regały), sprzętu gastronomicznego (kuchnia gazowa, szafa chłodnicza, zmywarka), akcesoriów z poliwęglanu oraz sztućców.

Treść ogłoszenia

Gmina Rzekuń zaprasza do złożenia ofert na dostawę i montaż wyposażenia kuchni szkolnej w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Termomodernizacja, rozbudowa i przebudowa istniejącej Szkoły Podstawowej w msc. Drwęcz”. Treść zapytania:zapytanie_ofertowe_kuchnia_SP_Drwecz.pdfPokaż zawartośćnasza gminaFPZ.271.2.27.2026URZĄD GMINY W RZEKUNIURzekuń, dn. 25.06.2026 r.ZAPYTANIE OFERTOWEl. ZAMAWIAJĄCYGmina Rzekuń ul. Kościuszki 33, 07-411 Rzekuń zaprasza do złożenia ofert na dostawę imontaż wyposażenia kuchni szkolnej w ramach zadania inwestycyjnego pn.:„Termomodernizacja, rozbudowa i przebudowa istniejącej Szkoły Podstawowej wmsc. Drwęcz".II. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:2.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wniesienie, montaż oraz uruchomieniewyposażenia kuchni szkolnej, pomieszczenia wydawania posiłków oraz zmywalni w budynkuSzkoły Podstawowej w Drwęczy.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do niniejszego zapytaniaofertowego i stanowi jego integralną część.2.2. Wymagania techniczneWszystkie elementy wykonane ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością.Wyposażenie musi być fabrycznie nowe, wolne od wad i posiadać wymagane atesty orazdeklaracje zgodności.Dopuszcza się rozwiązania równoważne o parametrach nie gorszych niż wskazane w opisie.Wykonawca zapewni transport, wniesienie, montaż i uruchomienie urządzeń wymagającychpodłączenia.Zamawiający wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej, gdyż oględziny miejsca realizacjizamówienia dostarczą Wykonawcom informacji niezbędnych do prawidłowego "konaniaprzedmiotu zamówienia.III. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA - do 31.08.2026 r.Za termin zakończenia uznaje się spisanie protokołu końcowego odbioru.adres: Kościuszki 33telefon:29643 2000faks:296432093internetowa [link dostępny w aplikacji] gminaURZĄD GMINY W RZEKUNIUIV. OKRES GWARANCJI: 24 m-cy Od daty odbioru przedmiotu zamówienia.V. MIEJSCE I TERMIN ZŁ02ENlA OFERTYUrząd Gminy w Rzekuniu,ul. Kościuszki 33,07-411 Rzekuń,pokój 103do 30.06.2026 r. do godz. 10:00Ofertę należy złożyć w zamkniętej kopercie z opisem:„Termomodernizacja, rozbudowa i przebudowa istniejącej Szkoły Podstawowej w msc.Drwęcz"VI. TERMIN OMARCIA OFERT: 30.06.2026 r. godz. 10:15.VII. WARUNKI PŁATNOŚCIPodstawą do wystawienia faktury będzie podpisany protokół odbioru końcowego.Płatność nastąpi w terminie 30 dni od dostarczenia Zamawiającemu faktury/rachunkuprzelewem na konto.VIII. OSOBA UPOWA2NlONA DO KONTAKTU Z WYKONAWCAMI :Ewa Szatanek teł. 668 611 766IX. OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTYSposób przygotowania oferty: ofertę należy sporządzić w formie pisemnej, w języku polskim,zawierającą następujące dane:1) nazwa wykonawcy,2) adres wykonawcy,3) NIP/Regon,4) nr rachunku bankowego,5) wartość wykonania przedmiotu zamówienia należy określić ceną ryczałtowąuwzględniającą wszystkie zobowiązania wynikające z przedmiotu zamówienia, musi byćpodana w PLN cyfrowo i słownie, z wyodrębnieniem podatku VAT, podając:6) termin wykonania,7) okres gwarancji.Kościuszki 33telefon;29 643 20 00faks:29643 2093strona internetowa: [link dostępny w aplikacji] gminaX. KRYTERIUM OCENY OFERTURZĄD GMINY W RZEKUNIUJedynym kryterium oceny ofert jest cena brutto za wykonanie całości przedmiotu zamówienia- 100%.XI. KLAUZA INFORMACYJNA W ZWIĄZKU Z RODO.Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 14 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiegoi Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznychw związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takichdanych oraz uchylenia dyrektywy 95/46,nvNE (ogólne rozporządzenie 0 ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO", informuję, Ze:Administratorem Państwa danych osobowych jest Urząd Gminy Rzekuń,Kościuszki 33, 07-411 Rzekuń, zwany dalej również „Administratorem"„Zamawiającym".ul.lub23Inspektorem Ochrony Danych (IOD) jest dr Bartosz Mendyk. Kontakt z IOD możliwy jestpod adresem e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z niniejszym postępowaniem0 udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie zapytaniaofertowego/rozeznania rynku, tj. w procedurze wyboru wykonawcy (w celu zawarciaumowy) oraz w związku z realizowaną umową — na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i c RODOw związku z ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny oraz innymi właściwymiaktami prawnymi. Po ustaniu celu pierwotnego dane będą przetwarzane w celacharchiwalnych i kontrolnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku z właściwymiprzepisami szczególnymi. W przypadku wyboru Oferty dane będą również przetwarzanew celach wypełniania obowiązków prawnych ciążących na Administratorze związanychz rachunkowością, podatkami i archiwizacją na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO.4 Odbiorcy danych — dane mogą zostać powierzone tzw. podmiotom przetwarzającym napodstawie odpowiednich instrumentów prawnych (np. firmom hostingowym,informatycznym, zajmującym się ochroną danych osobowych), a także udostępnionepodmiotom, które zwracają się o udostępnienie danych w trybie ustawy o dostępie doinformacji publicznej; organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadaniaul. Kościuszki 3307411 R,ekm'telefon:29 643 20 00faks:29 643 20 93stron anet Formularz ofertowy:Zalacznik_nr_1_-_formularz_ofertowy_zadania.docxPokaż zawartość.......................................nazwa i adres WykonawcyNIP/REGON……………………………………………………………nr rach. bankowegoOFERTA CENOWAZałącznik nr 1 - dostawa, wniesienie, montaż oraz uruchomienie wyposażenia kuchni szkolnej, pomieszczenia wydawania posiłków oraz zmywalni w budynku Szkoły Podstawowej w Drwęczy.Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego dotyczącego zadania pn.Termomodernizacja, rozbudowa i przebudowa istniejącej Szkoły Podstawowej w msc. DrwęczlpWyszczególnienie J.m.IlośćCena jedn. netto (zł)Cena jedn. brutto (zł)Wartość brutto1Stół z szafką, drzwi przesuwne 1900x700x850 mmszt.12Szafka wisząca, drzwi przesuwne 1900x400x600 mmszt.13Stół z 1-zlewem i półką 1600x700x850 mm + bateriaszt.14Stół z półką 1300x700x850 mmszt.15Stół z półką 1350x700x850 mmszt.16Półka wisząca 1-poziomowa 2000x400x250 mmszt.17Kuchnia gazowa 4-palnikowa z półką 800x700x850 mm, 20,5 kWszt.18Stół z szafką na butlę gazową 1000x700x850 mm, 2-drzwi skrzydłoweszt.19Półka 2-poziomowa 1000x400x700 mmszt.110Stół z szafką, drzwi skrzydłowe i 2 szufladami 1700x700x850 mmszt.111Półka 2-poziomowa 1700x400x700 mmszt.112Szafa chłodnicza 653x842x2040 mmszt.113Stół z szafką, drzwi przesuwne 1400x700x850 mmszt.114Stół z półką 1500x700x850 mmszt.115Stół centralny z półką jezdny 1200x600x850 mmszt.116Stół z 1-zlewem i półką 1700x700x850 mm + bateriaszt.117Bateria prysznicowa z wylewkąszt.218Stół z 2-zlewami, półką i miejscem na zmywarkę 1700x700x850 mmszt.119Zmywarka uniwersalna podblatowa z pompą spustową 600x605x830 mmszt.120Szafa przelotowa dzielona, 4-drzwi uchylne 1180x700x2000 mmszt.121Regał 4-półkowy ociekowy perforowany 1000x700x1800 mmszt.122Basen 1-komorowy h=300 mm, 1000x700x850 mmszt.123Talerz płytki z poliwęglanu, kolor biały, średnica 229 mmszt.10024Talerz płytki z poliwęglanu, kolor biały, średnica 165 mmszt.10025Kubek z poliwęglanu, kolor biały, pojemność 239 mlszt.10026Kubek do napojów, pojemność 285 mlszt.3027Miska z poliwęglanu, kolor biały, pojemność 452 mlszt.10028Koszyk na sztućce z tworzywa imitującego wiklinę, kolor jasnobrązowy, wymiary ok. 27 × 10 × 4,5 cmszt.1229Łyżka deserowa ze stali nierdzewnej, długość ok. 182 mmszt.10030Widelec do serwowania ze stali nierdzewnej, długość ok. 241 mmszt.10031Łyżka wazowa ze stali nierdzewnej, długość ok. 268 mmszt.832Łyżka do serwowania ze stali nierdzewnejszt.10033Wózek transportowy ze stali nierdzewnej do tac i pojemników gastronomicznych GN 1/1, Wymiary: 55 cm x 38,5 cm x 173,5 cm, 15 podwójnych szyn; 7,5 cm odstęp między szynami szt.134Taca do barów szybkiej obsługi, wymiary ok. 300 × 410 mm, czerwonaszt.5035Dzbanek szklany o pojemności 1,3 lszt.1036Łyżka serwisowa z otworami, stal nierdzewna, długość uchwytu ok. 24 cmszt.237Łyżka stołowa ze stali nierdzewnej, długość ok. 197 mmszt.10038Łyżka serwisowa ze stali nierdzewnej, długość uchwytu ok. 17 cmszt.439Łyżka wazowa ze stali nierdzewnej, długość ok. 290 mmszt.440Termos stalowy z uchwytem, pojemność 2 lszt.641Wózek pomocniczy 3-półkowy ze stali nierdzewnejszt.342pojemnik termoizolacyjny, 46 l, zakres temperatury -40 C do 88 Cszt.443Termos gastronomiczny do transportu żywności, wykonany ze stali nierdzewnej 10lszt.244Filiżanka porcelanowa o pojemności 180 mlszt.1245Porcjoner stalowy do ryżu, puree lub lodów, wymiary ok. 23,5 × 6,5 cmszt.246Dzbanek na śmietankę o pojemności 170 mlszt.247Zmywarka Uniwersalna Wyparzarka Gastronomiczna 400V/230Vszt.148Automatyczny zmiękczacz do uzdatniania wodyszt.1RAZEMŁączna wartość wykonania przedmiotu zamówienia:cena netto ………(słownie……),podatek Vat……...( słownie…..),cena brutto……….( słownie…..).Termin realizacji zamówienia …………………………….Okres gwarancji ………………………..,Oferowane ceny należy podać z zaokrągleniem do dwóch miejsc po przecinku.Dostawa dla Szkoły Podstawowej w Drwęczy, gdzie odbiorcą jest Gmina Rzekuń.(Uwaga: niniejszy dokument należy podpisać kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem osobistym lub podpisem zaufanym.)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Dostawa, wniesienie, montaż oraz uruchomienie wyposażenia kuchni szkolnej, pomieszczenia wydawania posiłków oraz zmywalni w budynku Szkoły Podstawowej w Drwęczy

    Dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia kuchni szkolnej, w tym mebli ze stali nierdzewnej, sprzętu gastronomicznego oraz akcesoriów.

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznemazowieckie

Dostawa, wniesienie, montaż oraz uruchomienie wyposażenia kuchni szkolnej w Drwęczy — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne