Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych na drogach gminnych w gminie Zelów
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W ZELOWIE, Zelów (województwo łódzkie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych przy użyciu Patchera na drogach gminnych w gminie Zelów. Zakładana ilość to 300 Mg. Wykonanie ma nastąpić w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy. Kryterium oceny to czas reakcji (24h, 36h lub 48h). Wymagane jest wadium w wysokości 2400 zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 2 400,00 zł
- Termin realizacji: 12 miesięcy od podpisania umowy
- Oferta musi być złożona w formie elektronicznej (podpis zaufany lub osobisty)
Treść ogłoszenia
Znak sprawy: ZPI.271.29.2026
Tryb zamówienia: Podstawowy bez negocjacji
Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Termin składania ofert: 14.07.2026 godzina 10:00
Wysokość wadium: 2 400,00 zł
CPV Przedmiotu Zamówienia: 45233142-6; 45233141-9
Krótki opis: Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych na drogach gminnych w gminie Zelów
BZP: Opublikowano w Biuletynie Zamówień Publicznych: Nr [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] z dnia 26.06. 2026 r.
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych przy użyciu Patchera
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych na drogach gminnych w gminie Zelów przy użyciu urządzenia typu Patchera.
Dokumenty (6)
- Treść ogłoszeniapdf2.86 MB
- SWZdoc370.5 KB
- Załączniki do SWZzip152.08 KB
- EZamowieniapdf227.38 KB
- Informacja z otwarcia ofertpdf347.62 KB
- Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej ofertypdf462.8 KB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.