Usługi medyczne dla funkcjonariuszy i pracowników NOW SG
Zamawiający: NADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ IM. POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 23
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na realizację usług medycznych (konsultacje specjalistyczne oraz badania diagnostyczne i laboratoryjne) dla funkcjonariuszy i pracowników Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej. Usługi mają być realizowane w placówce Zleceniobiorcy w Warszawie (ul. Komitetu Obrony Robotników 23) w ciągu 10 dni roboczych od rejestracji pacjenta.
Kluczowe wymagania
- Realizacja usług w jednej lokalizacji lub kompleksie budynków do 2000 m od siebie
- Termin realizacji: do 10 dni roboczych od rejestracji pacjenta
- Zapewnienie personelu medycznego spełniającego wymagania merytoryczne
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługi medyczne (konsultacje i badania)
Zakres obejmuje 32 rodzaje świadczeń: konsultacje lekarskie (m.in. okulistyczne, psychiatryczne, kardiologiczne, laryngologiczne) oraz badania laboratoryjne i diagnostyczne (m.in. morfologia, RTG, EKG, spirometria, badania na HIV/HCV).
Dokumenty (6)
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - 3/ZD/2026 (pdf, 228.56 KB)26.06.2026 11:53
- Zapytanie ofertowe nr 3/ZD/2026 oraz klauzula informacyjna RODO (pdf, 480.42 KB)20.05.2026 12:45
- Formularz cenowy do zapytania ofertowego nr 3/ZD/2026 (docx, 16.67 KB)20.05.2026 12:45
- Projekt umowy - ogłoszenie nr 3/ZD/2026 (docx, 27.17 KB)20.05.2026 12:45
- Załącznik nr 2 do projektu umowy - cennik (docx, 18.2 KB)20.05.2026 12:45
- Załącznik nr 3 do projektu umowy - szczegółowe wymagnia dot. konsultacji (docx, 16.85 KB)20.05.2026 12:45
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.