Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Pakosławiu
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W IŁŻY, Iłża
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Pakosław
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe dotyczące remontu sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Pakosławiu. Dokumentacja zawiera przedmiar robót oraz specyfikację techniczną. Brak szczegółowych danych o terminie realizacji i wymaganiach w treści ogłoszenia.
Treść ogłoszenia
Zapytania ofertowego na zadanie pn.:Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Pakosławiu.
Pobierz artykuł w formie pliku
Drukuj
treść tego artykułu
Powrót
do poprzedniej strony
Kontakt
na stronie Kontakt
Rodzaj dokumentu
Zamówienia Publiczne do 170.000 zł
Dziedzina
Zamówienia Publiczne do 170.000 zł
Numer
11/2024-2029/2026/
Data podpisania
2026-06-26 13:52
Dokumenty nowelizujące
Dokument nie został znowelizowany
Dokumenty nowelizowane
Dokument nie nowelizuje innych dokumentów
Załączniki (6)
Oprogramowanie
Pobierz wszystkie załączniki
Zapytanie ofertowe
1010 kB
Wytworzył:
Data publikacji:
2026-06-26
formularz cenowo-ofertowy
22 kB
Wytworzył:
Data publikacji:
2026-06-26
wzór umowy
43 kB
Wytworzył:
Data publikacji:
2026-06-26
przedmiar robót
111 kB
Wytworzył:
Data publikacji:
2026-06-26
specyfikacja techniczna
79 kB
Wytworzył:
Data publikacji:
2026-06-26
oświadczenie
16 kB
Wytworzył:
Data publikacji:
2026-06-26
Opublikował:
Sylwia Ziomek
Ostatnia aktualizacja:
26 / 06 / 2026
Opublikowano:
26 / 06 / 2026
Historia zmian
Pobierz artykuł w formie pliku
Drukuj
treść tego artykułu
Powrót
do poprzedniej strony
Kontakt
na stronie Kontakt
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Pakosławiu
Remont sali gimnastycznej w szkole podstawowej.
Dokumenty (6)
- Zapytanie ofertowe1010 kB.html
- formularz cenowo-ofertowy22 kB.html
- wzór umowy43 kB.html
- przedmiar robót111 kB.html
- specyfikacja techniczna79 kB.html
- oświadczenie16 kB.html
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.