Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbudowę/ przebudowę/ modernizację strażnicy OSP w Iłży
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W IŁŻY, Iłża
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Iłża
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na przygotowanie pełnej dokumentacji projektowej oraz kosztorysowej związanej z modernizacją, rozbudową lub przebudową budynku strażnicy OSP w Iłży. Postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego (poniżej 130 tys. zł / do 170 tys. zł).
Treść ogłoszenia
Zapytania ofertowego na zadanie pn.:Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbudowę/ przebudowę/ modernizację strażnicy w ramach zadania: „Opracowanie dokumentacji budowlanej modernizacji strażnicy OSP w Iłży”
Pobierz artykuł w formie pliku
Drukuj
treść tego artykułu
Powrót
do poprzedniej strony
Kontakt
na stronie Kontakt
Rodzaj dokumentu
Zamówienia Publiczne do 170.000 zł
Dziedzina
Zamówienia Publiczne do 170.000 zł
Numer
10/2024-2029/2026/
Data podpisania
2026-06-26 13:23
Dokumenty nowelizujące
Dokument nie został znowelizowany
Dokumenty nowelizowane
Dokument nie nowelizuje innych dokumentów
Załączniki (3)
Oprogramowanie
Pobierz wszystkie załączniki
Zapytanie ofertowe
2 MB
Wytworzył:
Data publikacji:
2026-06-26
załącznik- formularz ofertowy
22 kB
Wytworzył:
Data publikacji:
2026-06-26
wzór umowy
83 kB
Wytworzył:
Data publikacji:
2026-06-26
Opublikował:
Sylwia Ziomek
Ostatnia aktualizacja:
26 / 06 / 2026
Opublikowano:
26 / 06 / 2026
Historia zmian
Pobierz artykuł w formie pliku
Drukuj
treść tego artykułu
Powrót
do poprzedniej strony
Kontakt
na stronie Kontakt
Części zamówienia (1)
Część 0: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbudowę/ przebudowę/ modernizację strażnicy OSP w Iłży
Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla modernizacji, rozbudowy lub przebudowy strażnicy OSP w Iłży.
Dokumenty (3)
- Zapytanie ofertowe2 MB.html
- załącznik- formularz ofertowy22 kB.html
- wzór umowy83 kB.html
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.