Uruchomienie systemu preselekcji wagowej przy ul. Powstańców Warszawy w Częstochowie

Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Częstochowa, ul. Powstańców Warszawy
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na uruchomienie systemu preselekcji wagowej przy ul. Powstańców Warszawy w Częstochowie. Zakres obejmuje wymianę sterownika wagowego, sensorów, naprawę korozji i ubytków w jezdni, montaż światłowodu oraz konfigurację oprogramowania i sprzętu w systemie NeuCar. Termin realizacji: 30 dni od podpisania umowy.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Uruchomienie systemu preselekcji wagowej przy ul. Powstańców Warszawy w Częstochowie (ZP.26.2.105.2026)

2026-06-26 14:32

Załączniki

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (105) 26.06.2026.pdf

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (105) 26.06.2026.pdf

126.97 KB

3. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx

3. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx

401.31 KB

1. FORMULARZ OFERTY.doc

1. FORMULARZ OFERTY.doc

36.5 KB

4. WARUNKI SZCZEGÓŁOWE WYKONANIA ZAMÓWIENIA.doc

4. WARUNKI SZCZEGÓŁOWE WYKONANIA ZAMÓWIENIA.doc

64 KB

2. OŚWIADCZENIE.doc

2. OŚWIADCZENIE.doc

32 KB

5. WZÓR UMOWY.pdf

5. WZÓR UMOWY.pdf

170.97 KB

Drukuj

Drukuj

Drukuj

Zapisz do pdf

Metryczka

Metryczka

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Uruchomienie systemu preselekcji wagowej przy ul. Powstańców Warszawy w Częstochowie

    Uruchomienie systemu preselekcji wagowej obejmujące wymianę sterownika, sensorów, naprawę nawierzchni i korozji oraz montaż światłowodu i konfigurację oprogramowania.

Dokumenty (7)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Uruchomienie systemu preselekcji wagowej przy ul. Powstańców Warszawy w Częstochowie — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne