Dostawa 5 zestawów tonerów do drukarki Kyocera Ecosys M6230cidn
Zamawiający: Urząd Gminy Zamość, Zamość (województwo lubelskie)
Budżet gminy Zamość 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Zamość, ul. Peowiaków 92
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe (niepodlegające PZP) na dostawę 5 kompletów oryginalnych tonerów (czarny, cyjan, magenta, żółty) do drukarki Kyocera Ecosys M6230cidn. Dostawa do Urzędu Gminy w Zamościu. Termin realizacji do 30.07.2026. Oferta składana elektronicznie przez platformę zakupową do 07.07.2026 r. do godz. 10:00. Kryterium wyboru: cena.
Kluczowe wymagania
- Oferta składana elektronicznie przez platformę zakupową
- Klauzula RODO
- Formularz cenowy
- Brak wadium
- Brak kryteriów technicznych, tylko cena
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa tonerów do drukarki Kyocera Ecosys M6230cidn
Dostawa 5 zestawów oryginalnych tonerów (4 kolory) do drukarki Kyocera Ecosys M6230cidn.
Dokumenty (2)
- Zaproszenie do składania ofert_tonery_Gmina Zamość.docdoc
- Formularz cenowy_tonery_Gmina Zamość.docdoc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.