Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy obiektu dawnej strażnicy OSP Jasieniec na potrzeby utworzenia magazynu OLiOC
Zamawiający: URZĄD GMINY JASIENIEC, Jasieniec
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Jasieniec, działka nr 128/37
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na opracowanie pełnej dokumentacji projektowej (architektoniczno-budowlanej, konstrukcyjnej, instalacyjnej) dla przebudowy dawnej strażnicy OSP w Jasieńcu. Cel: adaptacja obiektu na magazyn OLiOC. Wykonawca musi uzyskać niezbędne opinie, uzgodnienia oraz ostateczną decyzję o pozwoleniu na budowę do końca 2026 roku.
Kluczowe wymagania
- Posiadanie stosownych uprawnień niezbędnych do wykonania zamówienia
- Uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę do 31.12.2026 r.
Treść ogłoszenia
Zamówienia o wartości poniżej progu PZP
Zaproszenie do złożenia oferty na zadanie: „Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy obiektu dawnej strażnicy OSP Jasieniec na potrzeby utworzenia magazynu OLiOC”.
RG.271.19.2026 r
Jasieniec, 30.06.2026 r.
Zaproszenie do złożenia oferty
Wójt Gminy Jasieniec zaprasza do złożenia oferty na zadanie:
„
Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy obiektu dawnej strażnicy OSP Jasieniec na potrzeby utworzenia magazynu OLiOC”.
Szacowana wartość niniejszego zamówienia
nie przekracza 170 000,00 zł netto dlatego zamówienie procedowane jest bez zastosowania ustawy Prawo Zamówień Publicznych (zgodnie z art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 1320).
Nazwa oraz adres Zamawiającego
Gmina Jasieniec
ulica Warecka 42
05-604 Jasieniec
[link dostępny w aplikacji]
Godziny urzędowania: 7:30 – 15:30
I. Opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania polegającego na przebudowie istniejącego obiektu budowlanego – dawnej strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jasieńcu – wraz z dostosowaniem go do funkcji magazynowych na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej.
W szczególności zakres rzeczowy obejmuje:
wykonanie projektu budowlanego wraz z projektami branżowymi (architektoniczno-budowlanym, konstrukcyjnym, instalacyjnym), w tym wykonanie niezbędnych ekspertyz technicznych (jeżeli wymagane), oraz uzyskanie wymaganych prawem uzgodnień, opinii i decyzji administracyjnych / ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę do dnia 31.12.2026 r.
Projektowana przebudowa będzie obejmować dostosowanie układu funkcjonalnego obiektu do potrzeb magazynowych, w tym wydzielenie powierzchni magazynowych, zaplecza technicznego oraz zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania sprzętu i materiałów.
Lokalizacja
inwestycji:
działka nr 128/37, 05-604 Jasieniec, jednostka ewidencyjna: JASIENIEC, obręb: JASIENIEC 2,
numer obrębu: 0005
Szacunkowa powierzchnia
Części zamówienia (1)
Część 0: Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy obiektu dawnej strażnicy OSP Jasieniec na potrzeby utworzenia magazynu OLiOC
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (architektonicznej, konstrukcyjnej, instalacyjnej) wraz z ekspertyzami i uzyskaniem pozwolenia na budowę.
Dokumenty (5)
- zaproszenie do złożenia ofert OLiOC dokumentacja307.67KBpdfPobierzpdf
- wzór umowy71.5KBdocPobierzdoc
- zał. nr 1 FORMULARZ OFERTOWY17.39KBdocxPobierzdocx
- wzór umowy poprawiony71.5KBdocPobierzdoc
- protokół z wybory wykonawcy57.07KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.