Informacja o wyniku IV przetargu na sprzedaż działki nr 54/12 w obr. 4 miasta Prochowice

Zamawiający: URZĄD MIASTA I GMINY, Prochowice

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Prochowice, działka nr 54/12 w obr. 4
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Dokument zawiera jedynie informację o wyniku przetargu na sprzedaż nieruchomości (działki nr 54/12 w Prochowicach). Brak szczegółów dotyczących przedmiotu, warunków czy wartości, ponieważ jest to komunikat o zakończeniu procesu, a nie ogłoszenie o zamówieniu.

Treść ogłoszenia

Informacja o wyniku IV przetargu na sprzedaż działki nr 54/12 w obr. 4 miasta Prochowice Informacja o wyniku IV przetargu na sprzedaż działki nr 54/12 w obr. 4 miasta Prochowice Format: pdf, 171.57 kB Pobierz Metryczka Data wytworzenia 2026-06-26 12:35:05 Wytworzył UMiG Prochowice Data opublikowania 2026-06-30 12:35:27 Opublikował Joanna D Data ostatniej aktualizacji 2026-06-30 12:35:27 Ostatnio zaktualizował Joanna D

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Sprzedaż działki nr 54/12 w obr. 4 miasta Prochowice

    Informacja o wyniku przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Informacja o wyniku IV przetargu na sprzedaż działki nr 54/12 w obr. 4 miasta Prochowice — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne