Usługa sekwencjonowania i złożenia genomów referencyjnych dwóch gatunków traszek

Zamawiający: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI, Kraków

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Kraków (Instytut Nauk o Środowisku UJ)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na usługi laboratoryjne polegające na sekwencjonowaniu oraz złożeniu genomów referencyjnych dwóch gatunków traszek dla Instytutu Nauk o Środowisku UJ. Realizacja może odbywać się w dwóch etapach/transzach. Termin realizacji upływa 31.12.2027 r.

Treść ogłoszenia

Zaproszenie z dnia 30.06.2026 r. do składania ofert Opis : na wyłonienie Wykonawcy w zakresie usługi sekwencjonowania i złożenia genomów referencyjnych dwóch gatunków traszek dla Instytutu Nauk o Środowisku Uniwersytetu Jagiellońskiego Nr sprawy : 80.272.183.2026 Termin składania ofert : 09.07.2026 , godzina 12:00 Kontakt : Piotr Molczyk, tel. 12 663-39-02, e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Status : ogłoszone Zaproszenie do składania ofert - wersja edytowalna Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,

Data publikacji: 2026-06-30 09:45

Piotr Molczyk

[0.09 MB] Zaproszenie do składania ofert - wersja pdf Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,

Data publikacji: 2026-06-30 09:45

Piotr Molczyk

[0.48 MB] Invitation to submit offers - doc. Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,

Data publikacji: 2026-06-30 09:45

Piotr Molczyk

[0.09 MB] Invitation to submit offers - pdf. Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,

Data publikacji: 2026-06-30 09:45

Piotr Molczyk

[0.47 MB]

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Usługa sekwencjonowania i złożenia genomów referencyjnych dwóch gatunków traszek

    Sekwencjonowanie i złożenie genomów referencyjnych dwóch gatunków traszek.

Dokumenty (6)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Usługa sekwencjonowania i złożenia genomów referencyjnych dwóch gatunków traszek — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne