Dostawa kart FMC dla Instytutu Fizyki UJ

Zamawiający: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI, Kraków

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Kraków
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na dostawę 105 sztuk kart FMC z 4 portami SFP+ dla Instytutu Fizyki UJ w Krakowie. Przedmiotem jest zakup sprzętu elektronicznego w ramach projektu naukowego. Wymagana jest min. 12-miesięczna gwarancja obejmująca również koszty przeglądów serwisowych. Oferty należy złożyć drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Zaproszenie z dnia 30.06.2026 r. do składania ofert Opis : na wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy 105 Kart FMC z 4 portami SFP+ na potrzeby Instytutu Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego Nr sprawy : 80.272.185.2026 Termin składania ofert : 09.07.2026 , godzina 12:00 Kontakt : Piotr Molczyk, tel. 12 663-39-02, e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Status : ogłoszone Zaproszenie do składania ofert - wersja edytowalna Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,

Data publikacji: 2026-06-30 09:26

Piotr Molczyk

[0.18 MB] Zaproszenie do składania ofert - wersja pdf Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,

Data publikacji: 2026-06-30 09:26

Piotr Molczyk

[0.76 MB]

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Dostawa 105 Kart FMC z 4 portami SFP+

    Dostawa 105 sztuk kart FMC z 4 portami SFP+ na potrzeby Instytutu Fizyki UJ.

Dokumenty (5)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Dostawa kart FMC dla Instytutu Fizyki UJ — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne