Wykonanie operatów wodnoprawnych dla Placówek Straży Granicznej w m. Zbereże i m. Chłopiatyn
Zamawiający: NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ IMIENIA 27 WOŁYŃSKIEJ DYWIZJI ARMII KRAJOWEJ, Chełm
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Zbereże, Chłopiatyn
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na przygotowanie operatów wodnoprawnych niezbędnych do uzyskania pozwoleń wodnych dla placówek Straży Granicznej w miejscowościach Zbereże oraz Chłopiatyn. Przedmiotem jest opracowanie dokumentacji technicznej w celu uzyskania usług wodnych.
Treść ogłoszenia
Strona główna
ZAPYTANIA OFERTOWE
OGŁOSZONE
Wykonanie operatów wodnoprawnych celem uzyskania pozwoleń wodnoprawnych na usługi wodne dla Placówek Straży Granicznej w m. Zbereże i m. Chłopiatyn
Zapytanie ofertowe - operat Zbereże i Chłopiatyn
30.06.2026 07:55
(pdf 115.9 KB)
Projekt umowy - operat wodnoprawny Zbereże i Chłopiatyn
30.06.2026 07:55
(pdf 514.24 KB)
Oferta cenowa
30.06.2026 07:55
(pdf 86.28 KB)
Data publikacji 30.06.2026
Rejestr zmian
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Wioletta Iżycka
Osoba udostępniająca informację:
Wioletta Iżycka NADBUŻAŃSKI OSG\\\\\\\\\\\\\\\\WYDZIAŁ TECHNIKI I ZAOPATRZENIA
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie operatów wodnoprawnych celem uzyskania pozwoleń wodnoprawnych na usługi wodne dla Placówek Straży Granicznej w m. Zbereże i m. Chłopiatyn
Przygotowanie operatów wodnoprawnych w celu uzyskania pozwoleń na usługi wodne dla placówek Straży Granicznej.
Dokumenty (4)
- Zapytanie ofertowe - operat Zbereże i Chłopiatyn30.06.2026 07:55(pdf 115.9 KB)pdf
- Projekt umowy - operat wodnoprawny Zbereże i Chłopiatyn30.06.2026 07:55(pdf 514.24 KB)pdf
- Oferta cenowa30.06.2026 07:55(pdf 86.28 KB)pdf
- Odpowiedź na pytanie do zapytania ofertowego 02.07.2026 10:13 (pdf 103.46 KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.