Zaproszenie do składania ofert: Remont urządzenia skateingowego Roll-in + Quarter Pipe ...
Zamawiający: BUSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KULTURY, Busko-Zdrój (województwo świętokrzyskie)
Budżet gminy Busko-Zdrój 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Treść ogłoszenia
Zaproszenie do składania ofert: Remont urządzenia skateingowego Roll-in + Quarter Pipe ...Przewiń do góryAAABSCK - Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku-ZdrojuBuskie Centrum Usług Wspólnych w Busku-ZdrojuMGOPS - Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Busku-ZdrojuŚDS - Środowiskowy Dom Samopomocy w Busku-ZdrojuMPGK - Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Busku-ZdrojuSPZPOZ - Samodzielny Publiczny Zespół Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Busku-ZdrojuBOSIR - Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Busku-ZdrojuZUK - Zakład Usług Komunalnych w Busku-ZdrojuPrzedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "LOTOS" w Busku-ZdrojuMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-ZdrojuSzkoły, Przedszkola, ŻłobkiJednostki podległe[Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju]Godziny otwarcia urzęduPo: 8:00 - 16:00Wt - Pt: 7:00 - 15:00AdresUrząd Miasta i Gminyal. Mickiewicza 1028-100 Busko-ZdrójKontakttel: +48 41 370 52 00e-mail:[adres e-mail dostępny w aplikacji] GłównaInformacjeAktualnościSolidarni z UkrainąKoronawirus informacje i zaleceniaOstrzeżenia, alerty pogodoweBezpieczeństwo na obszarach wodnychPomiarach pól elektromagnetycznychUtrudnienia w ruchu drogowymKomunikacjaImprezy i zgromadzeniaZgromadzenia publiczneWykaz zgromadzeńPatronaty BurmistrzaNagrody i wyróżnienia dla Gminy Busko-ZdrójRejestr Instytucji KulturyRejestr żłobków i klubów dziecięcychEwidencja szkół i placówek niepublicznychBuska Karta SenioraRODOStandardy Ochrony MałoletnichMonitoring wizyjny w Busku-ZdrojuDeklaracja dostępnościLista jednostek nieodpłatnego poradnictwaCyberbezpieczeństwoOgłoszeniaPracaZamówienia publiczneUrząd Miasta i GminyZamówienia publiczne w trybie PZPZamówienia publiczne poza PZPPlan zamówieńArchiwumBuskie Samorządowe Centrum KulturyMiejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki KomunalnejSamodzielny Publiczny Zespół Podstawowej Opieki ZdrowotnejUrządUrząd Miasta i GminyZarządzeniaWydziałyFormularze, wnioskiGospodarka odpadami komunalnymiStraż MiejskaMłodzieżowa Rada Miasta i Gminy Busko-ZdrójAktualnościSkład Młodzieżowej RadyGminna Rada SeniorówSkład Gminnej Rady SeniorówUchwały Gminnej Rady SeniorówBudżetBudżetSprawozdania kwartalneSprawozdania roczneWieloletnia prognoza finansowaMajątekPetycjeOświadczenia majątkoweOświadczenia majątkoweAktywne drukiKlauzula informacyjnaMobilny UrzędnikSołectwaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznegoSprawy obronne, zarządzanie kryzysowe i OCOchotnicze Straże PożarnePrzebieg i efekty kontroliSygnaliściArchiwumDziałania GminyRazem BezpieczniejRazem bezpieczniej - II edycjaRazem bezpieczniej - I edycjaBudżet obywatelskiRządowy Fundusz Polski ŁadProjekty szkolneRządowy Program Odbudowy ZabytkówRządowy Fundusz Rozwoju DrógPożytek publicznyRaport o stanie GminySzwajcarsko-Polski Program WspółpracyOperat uzdrowiskowyFOTOWOLTAIKAPlan adaptacji do zmian klimatuKolektory słoneczneInformacje ogólneKalendarium wydarzeńAktualnościInformacje dla MieszkańcówPytania i odpowiedziGaleria & videoInstalacje fotowoltaiczneBudynki prywatneBudynki użyteczności publicznejVideoSzkolenia młodzieży w ramach projektuProjekty dofinansowane z UEPaństwowe Fundusze CeloweRządowy Fundusz Inwestycji LokalnychProjekty dofinansowane z PROW - PS WPRFundusze norweskie i Fundusze EOGRewitalizacja MiastaGPR 2030+GPR 2015-2025LPR 2007-2015Strategia Rozwoju TurystykiStrategia RozwojuStrategia 2026-2036Strategia 2015-2025Dokumenty uchwaloneMonitoring strategiiAktualizacja strategiiArchiwumOSI Świętokrzyskie UzdrowiskaMOF Busko-ZdrójPorozumienie Ponadlokalne „Na Szlaku”Zagospodarowanie przestrzenneObowiązujące MPZPProcedury planistyczneStrategia Rozwoju ElektromobilnościNiska emisja - czyste powietrzeRada MiejskaRada MiejskaProgram sesjiProtokoły z sesjiProjekty uchwałKomisjeKluby Radnych w kadencji 2024-2029Nagrania audio-videoInterpelacje i zapytania radnychUchwałyInformacje i raportySprawy różneInstrukcja obsługiMapa serwisuDzienniki ustawMonitor PolskiSIOS - system informacji o środowiskuKontakt - RedakcjaWyboryStrona GłównaInformacjeAktualnościSolidarni z UkrainąKoronawirus informacje i zaleceniaOstrzeżenia, alerty pogodoweBezpieczeństwo na obszarach wodnychPomiarach pól elektromagnetycznychUtrudnienia w ruchu drogowymKomunikacjaImprezy i zgromadzeniaZgromadzenia publiczneWykaz zgromadzeńPatronaty BurmistrzaNagrody i wyróżnienia dla Gminy Busko-ZdrójRejestr Instytucji KulturyRejestr żłobków i klubów dziecięcychEwidencja szkół i placówek niepublicznychBuska Karta SenioraRODOStandardy Ochrony MałoletnichMonitoring wizyjny w Busku-ZdrojuDeklaracja dostępnościLista jednostek nieodpłatnego poradnictwaCyberbezpieczeństwoOgłoszeniaPracaZamówienia publiczneUrząd Miasta i GminyZamówienia publiczne w trybie PZPZamówienia publiczne poza PZPPlan zamówieńArchiwumBuskie Samorządowe Centrum KulturyMiejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki KomunalnejSamodzielny Publiczny Zespół Podstawowej Opieki ZdrowotnejUrządUrząd Miasta i GminyZarządzeniaWydziałyFormularze, wnioskiGospodarka odpadami komunalnymiStraż MiejskaMłodzieżowa Rada Miasta i Gminy Busko-ZdrójAktualnościSkład Młodzieżowej RadyGminna Rada SeniorówSkład Gminnej Rady SeniorówUchwały Gminnej Rady SeniorówBudżetBudżetSprawozdania kwartalneSprawozdania roczneWieloletnia prognoza finansowaMajątekPetycjeOświadczenia majątkoweOświadczenia majątkoweAktywne drukiKlauzula informacyjnaMobilny UrzędnikSołectwaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznegoSprawy obronne, zarządzanie kryzysowe i OCOchotnicze Straże PożarnePrzebieg i efekty kontroliSygnaliściArchiwumDziałania GminyRazem BezpieczniejRazem bezpieczniej - II edycjaRazem bezpieczniej - I edycjaBudżet obywatelskiRządowy Fundusz Polski ŁadProjekty szkolneRządowy Program Odbudowy ZabytkówRządowy Fundusz Rozwoju DrógPożytek publicznyRaport o stanie GminySzwajcarsko-Polski Program WspółpracyOperat uzdrowiskowyFOTOWOLTAIKAPlan adaptacji do zmian klimatuKolektory słoneczneInformacje ogólneKalendarium wydarzeńAktualnościInformacje dla MieszkańcówPytania i odpowiedziGaleria & videoInstalacje fotowoltaiczneBudynki prywatneBudynki użyteczności publicznejVideoSzkolenia młodzieży w ramach projektuProjekty dofinansowane z UEPaństwowe Fundusze CeloweRządowy Fundusz Inwestycji LokalnychProjekty dofinansowane z PROW - PS WPRFundusze norweskie i Fundusze EOGRewitalizacja MiastaGPR 2030+GPR 2015-2025LPR 2007-2015Strategia Rozwoju TurystykiStrategia RozwojuStrategia 2026-2036Strategia 2015-2025Dokumenty uchwaloneMonitoring strategiiAktualizacja strategiiArchiwumOSI Świętokrzyskie UzdrowiskaMOF Busko-ZdrójPorozumienie Ponadlokalne „Na Szlaku”Zagospodarowanie przestrzenneObowiązujące MPZPProcedury planistyczneStrategia Rozwoju ElektromobilnościNiska emisja - czyste powietrzeRada MiejskaRada MiejskaProgram sesjiProtokoły z sesjiProjekty uchwałKomisjeKluby Radnych w kadencji 2024-2029Nagrania audio-videoInterpelacje i zapytania radnychUchwałyInformacje i raportySprawy różneInstrukcja obsługiMapa serwisuDzienniki ustawMonitor PolskiSIOS - system informacji o środowiskuKontakt - RedakcjaWyboryrozwiń meni ˅Urząd Miasta i GminyZamówienia publiczne w trybie PZPZamówienia publiczne poza PZPPlan zamówieńArchiwumMiejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki KomunalnejSamodzielny Publiczny Zespół Podstawowej Opieki ZdrowotnejBuskie Samorządowe Centrum KulturyZamówienia publiczne poza PZPZaproszenie do składania ofert: Remont urządzenia skateingowego Roll-in + Quarter Pipe ...SzczegółyNorbert Garecki08 kwietnia 2026Artykuł utworzono: 08 kwietnia 2026Zmodyfikowano: 23 kwietnia 2026Odsłon: 284Busko-Zdrój, dnia 08.04.2026 r.GKUM.7021.49.2026ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTYGmina Busko-Zdrój, al. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój, NIP: 6551879646 działając na podstawie §4 Regulaminu stanowiącego załącznik do Zarządzenia Nr 23/2026 z dnia 23 stycznia 2026r. w sprawie wprowadzenia regulaminu udzielania zamówień publicznych, których wartość szacunkowa netto jest mniejsza niż 170 000,00 złotychzapraszado złożenia oferty cenowej na wykonanie zadania pn.:„Remont urządzenia skateingowego Roll-in + Quarter Pipe zlokalizowanego na terenie skateparku, w ramach zadania: Zagospodarowanie wolnego czasu, oraz zapewnienie atrakcyjnych form jego spędzania przez dzieci i młodzież poprzez remont urządzenia skateparku”Dokumenty do pobrania:Zaproszenie + załączniki [pdf].Pytania z odpowiedziami ( w postaci plików do pobrania ):Odpowiedzi na pytania [pdf] (2026-04-16).Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty [pdf].Poprzednia strona: Zaproszenie do składania ofert: Remonty w technologii bezwykopowej sieci kanalizacji deszczowej...PoprzedniaNastępna strona: Zaproszenie do składania ofert: Opracowania projektu podziału nieruchomości położonej na terenie miejscowości Nowa Wieś...NastępnaPrzydatne linkiBusko-Zdrój - TurystykaStarostwo PowiatoweBSCK - Dom KulturyBOSIR - Buski Ośrodek Sportu i RekreacjiMGOPS - Pomoc SpołecznaŚDS w Busku-ZdrojuMPGK - Gospodarka KomunalnaSPZPOZ - Ochrona ZdrowiaMGBP - Biblioteka PublicznaKontaktUrząd Miasta i Gminy w Busku-Zdrojual. Mickiewicza 1028-100 Busko-Zdrójtel:+48 41 370 52 00e-mail:[adres e-mail dostępny w aplikacji]ęczenia: AE:PL-72496-27383-IJIBB-32Deklaracja dostępności© Copyright 2017 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju | Projekt i realizacja:Norbert Garecki
Dokumenty (4)
- Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwapdf
- pdfpdf
- pdfpdf
- pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.