Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek niezabudowanych

Zamawiający: Urząd Gminy Grębów, Grębów (województwo podkarpackie)

Budżet gminy Grębów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Status
ogłoszone

Treść ogłoszenia

OGŁOSZENIE

WÓJT GMINY GRĘBÓW OGŁASZA I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ DZIAŁEK NIEZABUDOWANYCH POŁOŻONYCH W MIEJSCOWOŚCI GRĘBÓW, STALE i ZABRNIE

GRĘBÓW

- działka nr 6624/18 o pow. 0,1664 ha -

ujawniona w KW nr TBIT/00034944/7

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi

53 564,00 zł + 23 % vat - wadium 6 000,00 zł

STALE

- działka nr 2773/1 o pow. 0,0300 ha -

ujawniona w KW nr TBIT/00034015/6

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi

7 500,00 zł - wadium 800,00 zł

ZABRNIE

- działka nr 125/3 o pow. 0,1318 ha -

ujawniona w KW nr TBIT/00078955/7

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi

52 720,00 zł + 23 % vat - wadium 5 300,00 zł

- działka nr 125/10 o pow. 0,1956 ha -

ujawniona w KW nr TBIT/00078955/7

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi

78 240,00 zł + 23 % vat - wadium 8 000,00 zł

- działka nr 125/11 o pow. 0,1749 ha -

ujawniona w KW nr TBIT/00078955/7

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi

69 960,00 zł + 23 % vat - wadium 7 000,00 zł

Nieruchomości te nie są obciążone i stanowią własność Gminy Grębów

PRZETARG NA W/W DZIAŁKI ODBĘDZIE SIĘ W DNIU

18 czerwca 2026 r. o GODZ. 10.00 w Urzędzie Gminy w Grębowie – sala narad.

Przystępujący do przetargu zobowiązani są do wpłaty wadium w wysokości podanej przy działce najpóźniej do dnia

12 czerwca 2026

r. przelewem na konto Gminy nr 87 9439 0007 2001 1008 2407 0004 BS Zaleszany

Działka nr 6624/18 w Grębowie posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego Grębów Centrum i w planie tym oznaczona jest symbolem M – teren mieszkaniowy. Działki nr 125/3, 125/10 i 125/11 nie posiadają aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego tylko wydana decyzje o warunkach zabudowy. Działka nr 2773/1 w Stalach nie posiada aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego ani wydanej decyzji o warunkach zabudowy jest przeznaczona na poprawę zagospodarowania działki przyległej. Wadium wpłacone przez uczestników, którzy przetargu nie wygrali zostaje zwrócone niezwłocznie po zamknięciu przetargu, a uczestnikowi, który wygrał przetarg, wadium zaliczone zostaje na poczet nabycia nieruchomości. W przypadku gdy zwycięzca przetargu uchyla się od zawarcia aktu notarialnego wadium ulega przepadkowi na rzecz organizatora przetargu. Cena nieruchomości ustalona w drodze licytacji jest płatna jednorazowo, przed zawarciem umowy sprzedaży przedmiotowej nieruchomości. Koszty sporządzenia umowy kupna – sprzedaży w formie aktu notarialnego oraz koszty założenia księgi wieczystej ponosi kupujący. Termin umowy notarialnej zostanie ustalony do 21 od dnia rozstrzygnięcia przetargu. Osoby biorące udział w przetargu powinny zapoznać się ze stanem prawnym i granicami nieruchomości będącej przedmiotem przetargu. Szczegółowych informacji na temat sprzedaży udziela Urząd Gminy Grębów, pokój nr 1 tel. 15 8513756 oraz na stronie internetowej

[link dostępny w aplikacji]

i

[link dostępny w aplikacji]

w zakładce Przetargi/Przetargi 2026/Nieruchomości oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Grębów.

Dokumenty (9)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.